28 червня 2022

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула на вечір 28 червня

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула про ситуацію на вечір 28 червня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 28.06.2022 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Чугуїв: За що? КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Непрості історії"
Криворіжцям вручили нагороди з нагоди Дня Конституції України

26 років тому Верховною Радою було прийнято основний Закон, що закріпив правові засади незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Цьогорічна дата - особлива. Українці виборююють свою незалежність ціною життів цивільних та військових . З нагоди Дня Конституції сьoгодні у мерії відбувся урочистий прийом.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Покладання квітів до пам'ятника Шевченку

Традиційний захід з нагоди Дня конституції пройшов біля пам'ятника Тарасу Шевченку на проспекті Пошовому. Без офіційної частини та промов. Поблизу монумента Кобзареві зібралися криворіжці з квітами. Деякі долучилися до святкування вперше. Кажуть, гостру необхідність у цьому відчули саме під час повносмасштабної війни.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Продуктові набори для криворіжців: ще 56 тисяч сімей отримають допомогу від міста

Сьогодні у Кривому Розі розпочався другий етап видачі безкоштовних продуктових наборів у рамках міської Програми соціального захисту вразливих верств населення. Продукти коштом міського бюджету отримають ще 56 тисяч криворізьких сімей. Далі - докладніше.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
ДТЕК спростовує рашистський фейк щодо Криворізької ТЕС

Компанія ДТЕК спростувала рашистський фейк, пов'язаний з Криворізьким районом. Пропагандисти орків з посиланням на міністерство оборони рф заявили, що українські військові планують підірвати Криворізьку ТЕС, а звинуватити у цьому армію росії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знову на маршруті: комунальні автобуси повертаються на міські дороги

Відучора на криворізькі дороги повернулися п`ять комунальних автобусів. Всі вони з початку війни були залучені у допомозі військовим та евакуації людей з гарячих точок. Частина пасажирського автотранспорту великої місткості знову на маршрутах. Інші вийдуть вже з першого липня.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Порушував спокій у комендантську годину

Порушував спокій у комендантську годину і попався на зберіганні боєприпасів. Криворіжець може отримати від трьох до семи років за ґратами, повідомили у підрозділі Національної гвардії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Мрія не вмирає: в Україні презентували нову марку

Слідом за двома «корабельними» марками в Україні сьогодні презентували «Мрію». Кожен вихід філателістичної радості супроводжує ажіотаж в рядах колекціонерів і пересічних українців. Ірина Павленко продовжить тему.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Спека панує у місті: синоптики не обіцяють похолодання і на початку липня

Спекотний сезон повертається. Криворіжці рятуються від спеки, хто та чим може. Наші журналісти поцікавились щодо протиспекотних методів у криворіжців та сімейних лікарів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Великі пригоди маленьких речей: побачила світ нова дитяча книжка

«Батько» Вінні Пуха Алан Мілн сказав: якісна дитяча література повинна захоплювати не тільки малюків, але і їхніх батьків. Цю мету поставили перед собою і автори книжки «Нітті-Грітті». Про неї розкаже наш Максим Кабір.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На Дніпропетровщину прилетіли 6 російських ракет: є руйнування, під завалами шукають людей

Термінова інформація від начальника ОВА Валентина Резніченка:

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки