29 червня 2022

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула на вечір 29 червня

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула про ситуацію на вечір 29 червня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 29.06.2022 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Обережно, харчові отруєння! КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "10 хвилин"
Наслідки ракетних обстрілів у Дніпрі: двоє загиблих і семеро поранених

Учора увечері росія здійснила масовану атаку на Дніпро. По території обласного центру та Синельниківського району загалом було випущено 6 ракет, 4 з них знищили українські військові. В результаті ракетного нападу зруйновані промислове і транспортне підприємство. Є загиблі і поранені.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Геть росію з наших вулиць: у Кривому Розі перейменують топоніми, пов'язані з країною-агресором

Ні московських, ні бурятських - геть росію з наших вулиць. У Кривому Розі визначили кількасот топонімів - назв вулиць, проспектів, провулків та площ, які підлягають перейменуванню через їх зв'язок з країною-агресором. Цим питанням займається спеціально створена робоча група. У її складі - представники влади, науковці, фахівці музею та сфери культури, громадськість. На черговому засіданні робочої групи був наш Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Щомісячна компенсація на оплату житлово-комунальних послуг: які категорії у списку

Цьогоріч у нашому місті продовжується дія щомісячної компенсації на оплату житлово-комунальних послуг. Ці виплати передбачені для семи категорій криворіжців. Серед них сім’ї загиблих учасників бойових дій в Афганістані або на території інших держав; родини військовослужбовців, які пропали безвісти, перебувають у полоні або померли при проведенні антитерористичної операції на сході України. У цьому списку також сім’ї полеглих при виконанні службових обов’язків працівників органів МВС, багатодітні родини та почесні громадяни Кривого Рогу.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Профілактичні щеплення: медзаклади працюють у повноцінному режимі

Медзаклади Кривого Рогу продовжують працювати у повноцінному режимі. Під час війни пацієнти можуть отримати звичні у мирний час послуги. Зокрема, щеплення. Більше про це - далі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Не відмовлять нікому: допомога переселенцям у центрі «Вихід є»

Центр лікування залежності «Вихід є!» з початком війни розширив діапазон своєї діяльності і надає допомогу переселенцям та криворіжцям уразливих категорій. За 6 років діяльності тут не відмовили нікому, кажуть у центрі. Чим зараз допомагають людям, дізнавалась Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Династія зі скальпелем: рід лікарів Стародубцевих

Рятувати тих, хто рятує Україну. Сьогодні професія лікаря затребувана, як ніколи. Медики на лінії фронту - це часто єдина надія для наших оборонців і тих, хто постраждав від рашистів. Тож поповнити лави медичних працівників - наразі патріотичний крок. Надто коли в родині всі лікарі. Наш другий сюжет із рубрики «Криворізькі династії» про рід хірургів Стародубцевих.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Перемога криворізького танцівника: Іван Заміга з успіхом виступив на кубку Польщі зі спортивних танців на візках

Один в полі воїн. Справедливість цього щонайменше у спортивному контексті довів Іван Заміга. Він нещодавно повернувся з Польщі, де проходив відкритий кубок цієї країни зі спортивних танців на візках.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Листи на фронт: синьо-жовта кореспонденція волонтерського штабу

Війна змусила багатьох українців забути про смартфони, взявшись за листи від руки. Психологи й дослідники фронтової кореспонденції кажуть, це необхідно для підтримки бойового духу й віри в перемогу України. Чекають на паперові послання й наші оборонці. Через війну найактивніше вдаються до епістолярного жанру діти й молодь. Ірина Павленко дізнавалась про синьо-жовту кореспонденцію в одному з волонтерських штабів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Україна визволила з ворожого полону 144 захисники, серед них 43 важкопоранених азовці

Сьогодні відбувся найбільший обмін полоненими з часів повномасштабного вторгнення росії. У ході масштабного обміну, Україна визволила з ворожого полону 144 захисники.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Із 1 липня «Метінвест» призупиняє роботу ГЗК у Кривому Розі. Працюватиме лише ЦГЗК

З 1 липня «Метінвест» призупиняє видобуток на двох гірничозбагачувальних комбінатах у Кривому Розі (включно зі спільним підприємством Південний ГЗК), а також скорочує роботу "Каметсталі" в Кам’янському до однієї домни.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки