30 червня 2022

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на вечір 30 червня

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул – про ситуацію на Криворіжжі станом на вечір 30 червня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 30.06.2022 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Рятівна краса КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Жити тут і зараз"
Обстріли цивільних об'єктів у Криворізькому районі

Сьогодні вранці агресор декілька разів завдавав ударів по Криворізькому району. Обстрілював цивільні об'єкти. На щастя, жертв немає.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Прощання з бійцем: Микола Кобець віддав життя за Україну

У селі Новомайське сьогодні прощалися з загиблим бійцем. Захищаючи Україну, Микола Кобець потрапив під ракетний обстріл ворога в Черкасах. Без сина, чоловіка і батька залишилася родина. В останню путь героя провели близькі, друзі і побратими.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Допомога від міста: триває другий етап видачі продуктових наборів криворіжцям

З 28-го червня у Кривому Розі розпочався другий етап допомоги криворіжцям з видачі продуктових наборів. Цей соціальний проект реалізується коштом міського бюджету та охоплює найбільш вразливі верстви населення міста. Сьогодні на одному з пунктів видачі проднаборів побувала наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
«Метінвест» призупиняє видобуток сировини на кількох ГЗК у Кривому Розі

Складна логістика, висока вартість перевезень, проблеми з ринком збуту. Компанія «Метінвест» заявила про призупинку видобутку сировини на кількох гірничозбагачувальних комбінатах у Кривому Розі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Сезон малини: дорога, але корисна

Ягода номер один - дозріла. Сезон продажу малини стартував. Щоправда, про масштабну заготівлю варення і компотів цьогоріч не йдеться. Скільки коштує ягода, які корисні властивості має, - дивіться в сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
За сприяння ЗСУ: нагородили криворізьких фахівців станції екстреної медицини

У кожного свій фронт. Криворізьких фахівців станції екстреної допомоги Міноборони нагородило медалями "За сприяння ЗСУ". Доставити поранених до шпиталю на каретах швидкої, часто під обстрілами і з постійним ризиком для життя. Така сьогодні місія екстренки. З тандемом водія Андрія Бреуса та фельдшера Анатолія Подлєсних спілкувалася Ірина Павленко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гуманітарний вантаж від французького фонду Acted

Військова адміністрація Кривого Рогу активно співпрацює з муніципалітетами, громадськими організаціями і фондами Італії, Іспанії, Німеччини, Австрії, Польщі, Румунії. Днями Кривий Ріг отримав чергову партію гуманітарної допомоги з Європи. Потребами внутрішньо переміщених особ перейнялися представники Франції. Докладніше - в сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки