04 липня 2022

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула на вечір 4 липня

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула про ситуацію на вечір 4 липня. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 04.07.2022 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Контент українською КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "10 хвилин"
БОРОТЬБА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "КнижКино"
Моторошна ДТП у Тернівському районі: загинула випускниця, є травмовані

У неділю ввечері у Тернівському районі сталася дорожньо-транспортна пригода, що забрала життя 18-річної дівчини. Ще кілька молодих людей травмовані.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Літні клуби для дітей: у 38-ми закладах організують дозвілля на час літніх канікул

Художні майстерні, танцювальні марафони, спортивні ігри й психологічні тренінги. Криворізькі батьки мають змогу безкоштовно влаштувати дітей до літніх клубів. З ініціативою створення таких центрів дозвілля виступила Військова адміністрація. Зараз приймаються заяви від батьків. Діятиме 38 клубів в усіх районах міста.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Змінився постачальник газу: що варто знати споживачам?

У травні для мільйонів українців несподівано змінили постачальника газу. Замість приватних регіональних газзбутів паливо почала постачати державна компанія «Нафтогаз України». Чи потрібно укладати нові угоди, кому передавати покази лічильників та як відстежити нарахування, дізнавався Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Говорімо українською правильно: вдосконалюємо мовлення офлайн і онлайн

Мова - теж зброя. З першого липня української в Кривому Розі побільшає. В кожному районі міста запрацювали розмовні клуби «Спілкуймося українською». Криворіжців запрошують опановувати мову безкоштовно і у дусі часу - онлайн. Де подитивитися уроки від кращих мовознавців і як особисто стати учасником клубу, розкаже Ірина Павленко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У місті триває видача продуктових наборів

26 пільгових категорій - у новому, розширеному списку на допомогу від міста. Проект запроваджено Військовою адміністрацією та міськвиконкомом. Вже тиждень у Кривому Розі триває другий етап видачі продуктових наборів. Загалом, додалося 56 тисяч криворізьких сімей. Людей попереджають заздалегідь, є можливість отримати допомогу за родичів, маломобільним набори доставляють додому.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поліцейські – в гостях у переселенців

Криворізькі правоохоронці долучаються до волонтерства. Цього разу прийшли з допомогою до будинку, де мешкають кілька сімей з Лисичанська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Копенсація за безкоштовний прихисток переселенців: оформлення документів - до 5-го липня

Більше півтори тисячі криворіжців надали прихисток переселенцям у своїх оселях. Плати за житло ці люди не беруть, утім, вони мають право на отримання компенсації у розмірі 450-ти гривень за кожну особу. Оформити її слід до 5-го липня включно. У центрі «Віза» запевняють: встигнуть прийняти усіх.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пісня про Чорнобаївку: спільна творчість криворіжців і херсонців

Творча колаборація криворіжців і херсонців - кліп про легендарну Чорнобаївку, місце сили для наших воїнів та «чорну діру» для окупантів. Ідею директора.Херсонського обласного центру народної творчості підтримав колектив Палацу культури «Південний».

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Літо у парку: дозвілля городян у місцевих зелених зонах

Коли море далеко, час по-новому відкривати для себе криворізькі парки. Велосипедні доріжки, майданчики для дресирування тварин, дитячі та спортивні майданчики. І звісно, чимало зелені. Разом з містянами у парках провела день і наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки