04 лютого 2024

Ветеранська політика і підтримка родин захисників: досвід Кривого Рогу - серед кращих в області

З червня минулого року у Кривому Розі діє офіс "Я - Ветеран". За цей час він прийняв більше п’яти з половиною тисяч криворіжців. Нині офіс "Я - Ветеран" надає понад пів тисячі видів послуг. Серед найбільш затребуваних - юридична, соціальна та психологічна підтримка. У місті створена діалогова платформа між ветеранами та фахівцями різних служб. На цьому тижні запрацював новий проєкт з навчання захисників неінженерним ай-ті спеціальностям. Про ветеранську політику в Кривому Розі - Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
ШІ - допомога чи загроза: як криворіжці використовують штучний інтелект у науці та в інших сферах

Штучний інтелект – добро чи зло? Допомога чи загроза? Над цими питаннями б’ються чимало науковців. А люди тим часом побоюються, що бум автоматизації зрештою залишить їх без роботи. Чи справді це так? Які переваги і недоліки штучного інтелекту? Як до нього ставляться криворіжці і де застосовують? Про це розпитувала фахівців Юлія Вєтряк.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Захист слабких - справа сильних: як допомагають тваринам під час війни криворізькі зооволонтери

Війна змінює мільйони життів. Українці з охопленим вогнем регіонів втрачають близьких, домівки, рідні міста і села. У стані стресу - і знедолені чотирилапі, які живуть просто неба та призвичаюються до звуків сирен, а часто - і вибухів. Як їм допомагають небайдужі криворіжці - дізнавався Олег Ендрексон.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Здоров’я очей: як запобігти погіршенню зору і кому необхідні регулярні обстеження

За даними ВООЗ, півтора мільярди людей на планеті мають проблеми із зором. Фахівці роблять невтішні прогнози - якщо так триватиме і надалі, то вже за чверть століття, до 2050-го, більше половини людей всієї земної кулі потребуватимуть допомоги офтальмолога. Одна з причин такої тенденції - недостатня увага людей до здоров’я органів зору. Лікарі зазначають, профілактика та своєчасне лікування здатні виправити ситуацію. Тему продовжить Тетяна Васильєва.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Біготерапія: як біг змінює життя і сприйняття світу - приклад трьох активних криворожанок

Їхня терапія – це біг. Багато людей обрали для підтримання себе у тонусі саме це занняття. Воно доступне кожному, адже не потребує фінансових витрат. Щоб почати тренування, потрібні лише зручний одяг і взуття по сезону. Про затятих вмотивованих бігунок, для яких пора року чи примхи погоди - не перешкода - у нашому наступному сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 4 лютого

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 4 лютого. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Захист об'єктів енергетики, ППО та РЕБ для Кривого Рогу: президент Зеленський сьогодні відвідав місто

Президент Зеленський сьогодні відвідав Кривий Ріг, де провів декілька важливих зустрічей щодо захисту критичної інфраструктури нашого міста, ППО, РЕБ тощо.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Прикордонники затримали на межі зі Словаччиною "поводиря" та п'ятьох утікачів

Від 5 до 8 тисяч доларів заплатили кожен із п’ятьох українських чоловіків за незаконне переправлення за кордон. Гроші вони віддали ділку, який мав провести утікачів до Словаччини.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Захисти країну! Приєднуйся до відважних криворізьких захисників - воїнів батальйону "Арей"!

Ви готові до великого виклику? Приєднуйтесь до відважних криворізьких захисників - воїнів 7-го окремого батальйону "Арей"! 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У боях за Україну загинув чемпіон світу та Європи з паверліфтингу Олександр Білоконь

У боях за Україну загинув чемпіон світу та Європи з паверліфтингу Олександр Білоконь.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Досі не знайшли. 7 місяців тому у Кривому Розі зник 26-річний Сергій Романюк

Із 6 липня 2023 року розшукують 26-річного криворіжця Сергія Романюка. 7 місяців тому він вийшов із дому, і відтоді про молодого чоловіка нічого не відомо. Пошуки тривають.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Зниклих у Кривому Розі молоду жінку з дитиною розшукали. З ними все гаразд

Зниклих у Кривому Розі молоду жінку з дитиною розшукали. З ними все гаразд, - повідомили правоохоронці. Мова про 27-річну Вікторію Куропятник та її 4-річну дочку Ангеліну Макаренко.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Без допомоги США, в українській армії почався снарядний голод, - Forbes

Українські артилеристи вже відчули відсутність допомоги з боку США. Артилерія зараз відчуває снарядний голод, а окупанти на цьому тлі стають зухвалішими, - написав військовий оглядач Девід Акс у статті Forbes.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Вогняна заграва над "Арселором": надзвичайної ситуації на підприємстві не було

Учора криворіжці спостерігали вогняну заграву на території «АрселорМіттал Кривий Ріг». Це стурбувало містян, які прийняли полум’я за наслідки прильоту дрона або ж техногенної аварії. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки