15 лютого 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 15.02.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Нагороди афганцям: у місті відзначили воїнів-інтернаціоналістів, які стали на захист України

Майже три тисячі криворізьких воїнів-інтернаціоналістів виконували свій військовий обов’язок більше ніж в двадцяти країнах світу. Сьогодні слова вдячності і нагороди вони приймали на урочистому прийомі в мерії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вшанували загиблих афганців: пам'ятні заходи до 35-ї річниці виведення військ з Афганістану

Пам'ятник загиблим воїнам-інтернаціоналістам у парку Ювілейному - місце, де щороку 15-го лютого - людно. І сьогодні військовослужбовці, родини воїнів та керівництво міста вшанували пам'ять тих, хто не повернувся з афганської війни.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Єдиний захист - вакцинація: в Україні фіксують випадки захворюваності на кір

З початку року в Україні фіксуються випадки захворювання на кір. Спалахи цієї інфекції мають циклічність - повторюються кожні п'ять років. Востаннє - в 19-му. Тож епідеміологи не виключають нової ситуації з поширенням кору. Єдиним захистом від цієї хвороби залишається вакцинація.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Онкопатології у дітей: коментар фахівця Криворізького онкологічного диспансеру

Лютий - місяць , коли медики усього світу намагаються підвищити обізнаність людей про рак та його профілактику. У Кривому Розі щорічно реєструють до 10 нових випадків онкопатологій у дітей. Близько половини усіх зареєстрованих випадків онкозахворювань серед неповнолітніх - це злоякісні новоутворення гематологічної та лімфатичної систем. Лікарі Криворізького онкодиспансеру наголошують, при ранньому виявленні патології одужання можливе у понад 90-та відсотках випадків.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тепло - не для всіх: комунальні проблеми мешканців будинку на Бульварі Вечірньому

Мешканці дев’ятиповерхівки на Бульварі Вечірньому - без постійного тепла. Через пориви в теплових мережах немає тиску - теплоносій не доходить до верхніх поверхів будинку. А в підвалі - тече вода. Михайло Бистров розкаже про комунальні проблеми жителів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
І пейзажі, і портрети: у міському виставочному залі представлені картини Ірини Кудінової

У міському виставочному залі - нова експозиція. Криворізька художниця Ірина Кудінова, що має псевдонім Іріс, презентувала свої художні роботи зацікавленим землякам. Малює талановита криворожанка з самого дитинства, і все життя - це основний вид діяльності Ірини. Серед перших відвідувачів виставки була Аліна Чистосердова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 15 лютого

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 15 лютого. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
«Віртуальний адміністратор»: у криворізькому ЦНАПі працює новий сервіс

У Центрі «Віза» («Центр Дії») працює новий сервіс відеоконсультування громадян - «Віртуальний адміністратор». Попередня консультація допоможе людям зорієнтуватися та отримати всю необхідну інформацію про послуги. Сервіс особливо стане в нагоді мешканцям віддалених районів Кривого Рогу.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
"Надійний і товариський". На Донеччині поклав голову криворіжець Олександр Коваль

Біля с. Очеретине Донецької області поклав голову за Батьківщину криворіжець Олександр Коваль.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Метінвест Політехніка оголошує про початок вступної кампанії 2024

Перший український недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест Політехніка оголошує про початок вступної кампанії 2024 року. Навчання бакалаврів і магістрів за сучасними інженерно-технічними спеціальностями розпочнеться у вересні, а курси з підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) − вже в березні. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
"Нечемна гостя". У Кривому Розі жінка вдарила ножем знайомого

Зустріч у День закоханих завершилася для мешканця Інгулецького району трагічно. Він запросив у гості жінку, але спілкування не вдалося - спалахнула сварка. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі вандали дощенту спалили біотуалет мобільного укриття

У Кривому Розі вандалам не дають спокою біотуалети модульних укриттів. Цього разу вони дощенту спалили вбиральню на зупинці по проспекту Центральному (колишня вул. Лермонтова).

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки