16 лютого 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 16.02.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Віддали останню шану землякові: ворог обірвав молоде життя оператора дронів з Кривого Рогу Миколи Карпенка

Сьогодні криворіжці провели в останню путь молодого земляка, воїна Миколу Карпенка. У 30 років життя оператора дронів обірвалося в протистоянні з російськими окупантами неподалік Андріївки на Донеччині.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відновленню не підлягають: сьогодні розпочато демонтаж двох під'їздів будинку, в який влучила російська ракета

Сьогодні будівельники розпочали демонтажні роботи в будинку, куди торік у червні вдарила російська ракета. П’ятиповерхівка на вулиці Героїв АТО була частково зруйнована, четверо мешканців будинку загинули. Місто з перших хвилин трагедії прийшло на допомогу постраждалим. За деякий час частина жителів отримали нове житло, а два пошкоджені під’їзди було вирішено знести. Іван Проводов побував сьогодні біля зруйнованого будинку.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Обговорили питання співпраці: у Кривому Розі побувала чеська делегація на чолі з Послом Чехії

У Кривому Розі працювала чеська делегація. Посол Чехії в Україні та представники уряду Чеської Республіки провели низку зустрічей в мерії. Обговорювали питання подальшої співпраці між Чехією та Кривим Рогом. З подробицями - Ігор Кононенко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Для відбудови України: Кривий Ріг може стати пілотним майданчиком з реалізації українсько-чеських проєктів

У Кривому Розі за участю Посла Чехії в Україні, представників чеського уряду, керівництва Кривого Рогу та Ради оборони міста відбувся масштабний бізнес-форум «Чехія-Кривий Ріг». Його учасниками стали представники 30 чеських компаній та майже сотні провідних компаній Кривого Рогу. На форумі були презентовані перспективні напрямки співпраці Кривого Рогу та Чехії. Подробиці - в сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зустріч у мерії: представники Фонду ООН в галузі народонаселення - з візитом у Кривому Розі

Тему насильства обгорювали сьогодні в мерії на зустрічі з представниками фонду ООН в галузі народонаселення. Побувала на ній і наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Проти домашнього насильства: з підтримкою міжнародних партнерів у місті відкриють денний центр для постраждалих

Сьогодні ж представники Фонду ООН у галузі народонаселення побували у кризовому центрі для жінок, які постраждали від насильства в сім’ї. За круглим столом у закладі порушили цілий ряд нагальних соціальних питань, зокрема гуманітарної допомоги та профілактичних заходів. Учасники зустрічі детальніше обговорили тему запровадження в нашому місті нового сервісу - денного центру для тих, хто стикається з домашнім насильством.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Додаткові зручності для людей з інвалідністю на головному залізничному вокзалі Кривого Рогу

На вокзалі станції "Кривий Ріг Головний" з'явились додаткові зручності для людей з інвалідністю. Пасажирам, які пересуваються на візках, віднині зручніше буде потрапити в будівлю вокзалу, а придбати квиток відтепер вони можуть у спеціально облаштованій касі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Українські пісні - пісні вільних: новий проєкт презентував глядачам колектив "Крок бенд" десятої музичної школи

Мікс української автентики та сучасної музики подарували шанувальникам української пісні - гостям десятої музичної школи. В мистецькому закладі відбувся атмосферний концерт колективу "Крок бенд". Більше про це - далі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за 16 лютого

Добрий вечір, шановні земляки! Коротко про підсумки п’ятниці.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Милуйтеся красою, робіть донати, дізнавайтеся цікавинки. Час планувати вихідні!

У вас ще немає планів на вихідні? Час планувати! "Кайдашева сім'я" у театрі ім. Т. Шевченка, квітуча оранжерея у ботанічному саду, благодійна ярмарка та багато інших заходів чекають на вас! Щоб плідно працювати на благо України протягом робочого тижня, треба набиратися позитивних емоцій. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі пройшов масштабний B2B бізнес-форум «Чехія - Кривий Ріг»

У Кривому Розі, за участю Посла Чехії в Україні, представників Уряду Чехії, 30 провідних чеських компаній, керівництва Кривого Рогу, 100 компаній великого та середнього бізнесу міста, пройшов масштабний B2B бізнес-форум «Чехія - Кривий Ріг». 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки