29 лютого 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 29.02.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Гранти на підтримку бізнесу: форум суб'єктів господарювання Тернівського району

Будівництво інфраструктури, підтримка Збройних Сил України та волонтерство, збереження важливих виробництв, створення нових робочих місць - таке значення в умовах повномасштабної війни має малий і середній бізнес. Сьогодні Юрій Вілкул зустрівся з суб’єктами господарювання Тернівського району. Обговорили питання грантової підтримки бізнесу. Тему продовжить Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Торгували зброєю: двом зловмисникам повідомлено про підозру

Криворізькі правоохоронці викрили двох місцевих жителів, які нелегально зберігали, перероблювали та збували зброю. Під час обшуків були вилучені зокрема пістолети, патрони, корпуси гранат. Зловмисників затримано та повідомлено про підозру.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нове життя - в Кривому Розі: історія вчительки - переселенки з Генічеська

Вибралась з окупованого Генічеська і знайшла прихисток у Кривому Розі. Учителька англійської мови Ірина Шевченко тепер викладає у криворізькому ліцеї "Міжнародні перспективи". Своєю історією поділилась з нашими журналістами.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Два дні - двадцять пожеж: рятувальники закликають до обережності з вогнем в екосистемах

Лише за останні два дні сталося 20 пожеж в екосистемах Криворізького району. Випалювання сухостою в час наближення тепла - щорічна велика проблема, кажуть рятувальники. Особливо від недбалого ставлення людей до природи страждають території дачних кооперативів та поля за межами міста. Застереження фахівців - у нашому наступному сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відданість професії, дітям і мистецтву: Олена Герасименко та Ганна Петренко - серед кращих в області у конкурсі "Учитель року"

Творчі ідеї зі створення образу Мавки та великого ілюстрованого збірника дали змогу двом педагогам вибороти призові місця на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року". З вчительками образотворчого мистецтва Оленою Герасименко та Ганною Петренко спілкувалися наші журналісти.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Про дитинство, науку, друзів: на засідання клубу "Спілкуймося українською" запросили професора Олега Сінчука

У бібліотеці на Поштовому учасники розмовного клубу "Спілкуймося українською" мали цікаву зустріч. Запросили відомого криворіжця, доктора технічних наук, професора КНУ Олега Сінчука. У колі друзів та однодумців науковець презентував свої автобіографічні твори. Розповідає Тетяна Васильєва.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Розумний город: учні 70-ї школи вирощують мікрозелень та навчаються основам бізнесу

Як поєднати цікаве та корисне - відповідь на це питання знають у Криворізькій спеціалізованій школі номер 70, де нещодавно з'явилася міні-ферма з вирощування мікрозелені. Про аграрні секрети - в сюжеті Михайла Бистрова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за 29 лютого

Добрий вечір, шановні земляки! Коротко про підсумки четверга.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Службова вівчарка Берта допомогла розкрити вбивство у Кривому Розі

У Тернівському районі між чоловіком та жінкою виник конфлікт. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Військовий привіз з фронту на Дніпропетровщину скульптуру, якій понад 800 років

У експозиції  Дніпропетровського національного історичного музею імені Яворницького відтепер є половецька баба з Донеччини. Цій скульптурі, за оцінками істориків, понад 800 років. Вага знахідки – 700-800 кг.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки