09 травня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 09.05.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Скарлатина КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Health – гід"
Як ви боретесь із лінню? КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Okay, Кривбас"
День матері: в театрі імені Шевченка сьогодні влаштували урочистий прийом та концерт для криворізьких матерів

25 років поспіль у другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Це особливе свято для вшанування мам є офіційним майже у 90 країнах. Криворізьке жіноцтво приймало привітання сьогодні - в театрі імені Шевченка відбувся урочистий прийом матерів та концертна програма для них.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Допомога від міста: у другу хвилю соціальної програми безкоштовні проднабори отримають 37 тисяч криворіжців

На початку цього тижня у місті стартувала друга "хвиля" видачі безкоштовних продуктових наборів. Нинішній етап передбачає видачу проднаборів 37 тисячам криворізьких сімей. Таку допомогу за кілька днів уже отримали шість тисяч криворіжців пільгових категорій. З початку року проднабори видані майже 30 тисячам родин. У Центрально-Міському районі продуктову підтримку вже отримала третина мешканців зі списку другої хвилі. Розповість Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Доступні ліки: як криворіжцям отримати препарати безкоштовно або з частковою доплатою

В умовах воєнного стану в Україні продовжує діяти урядова програма «Доступні ліки». Щодня в криворізьких аптеках є покупці, що мають рецепт на медикаменти, які можна отримати безкоштовно або з частковою доплатою. Наразі програма реімбурсації охоплює понад пів тисячі найменувань лікарських засобів та медичних виробів. Як криворіжцям отримати препарати з переліку "Доступних ліків" - у сюжеті Анни Ніколаєнко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Украв кабель у школі: зловмисника затримано

Намагався нагріти руки на будматеріалах. В одній із криворізьких шкіл, де триває ремонт, зловмисник поцупив понад 200 метрів кабелю. Його затримала поліція.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Протидія цькуванню на роботі: юрист про проблему мобінгу та законні методи відстоювання працівниками своїх прав

Торік понад пів тисячі українців звернулися до органів Держпраці через цькування на роботі. Однак фахівці вважають, що таких випадків набагато більше. Проблема у тому, що люди не знають, як діяти у такій ситуації. Про розмах проблеми свідчить і той факт, що в Україні діє окремий закон щодо запобігання та протидії мобінгу. Анна Ніколаєнко продовжить тему.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Травень у парку Щастя: мікрорайон-квітник у Довгинцівському районі

Травень у парку Щастя. Мікрорайон-квітник у Довгинцівському районі створюють власними руками самі мешканці. Нині у парку - буяють весняні квіти. Травневе натхнення - в наступному сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Юні спортсмени на рингу: у ДЮСШ №10 стартував 4-й етап Кубка Саксаганського району з боксу

Сьогодні в ДЮСШ № 10 стартував 4 етап Кубка Саксаганського району з боксу. На ринзі зустрілися спортсмени з Кривого Рогу та інших міст України. Бої юних спортсменів бачили і наші журналісти.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 9 травня

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу О.Вілкула за 9 травня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
18 травня криворіжців скликають на "Еко-вікенд 2024. Історичне коріння»

18 травня, за ініціативи «Інституту розвитку міста Кривого Рогу» та за організаційної підтримки виконкому, відбудеться "Еко-вікенд 2024. Історичне коріння». Головний посил заходу: «Гарно прибираємо - активно відпочиваємо!» Усіх небайдужих мешканців та гостей міста запрошують долучитися.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У День матері в театрі Шевченка вітали та вшановували криворізьких берегинь

Другої неділі травня відзначають День матері - найдорожчої людини, якій ми завдячуємо життям. Сьогодні у театрі Шевченка вітали та вшановували криворізьких берегинь. Серед запрошених були матері загиблих, померлих, полонених та безвісти зниклих захисників і захисниць. Жінкам дякували за їх безмежну любов і нескінченне терпіння, стійкість і самопожертву, мудрість і досвід. Вони виховали справжніх воїнів-визволителів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки