15 травня 2024

Фінансові лідери КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "10 хвилин"
Весна КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Міркувалки"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 15.05.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Попрощалися з молодим командиром: у місті провели в останню путь захисника України Олександра Ярового

10 травня під Краматорськом загинув криворізький воїн Олександр Яровий. Сьогодні 28-річного командира інженерно-саперного взводу рідні, друзі і побратими провели в останню путь.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Бізнес-форум: представники промисловості Кривого Рогу та Чехії обговорили питання співпраці

Відновлення критичної інфраструктури, енергоефективність, транспорт, розвиток освіти та медицини, підтримка бізнесу та промисловості. Такі стратегічні напрями співробітництва Кривого Рогу та Чехії затверджені на початку цього року. Питанням подальшої співпраці присвятили вже другий Бізнес-форум «Кривий Ріг - Чехія» за участі представників промислових та машинобудівних підприємств обох країн. Іван Проводов спілкувався з учасниками форуму.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Школа під землею: сьогодні у місті обговорили особливості проєкту будівництва підземних шкіл з протирадіаційним укриттям

У Кривому Розі будуватимуть підземні школи. Цього вимагає безпекова ситуація. У навчальних закладах міста вже відкрили понад двісті укриттів, і ця робота триває. Про особливості нового проєкту створення підземної школи у Довгинцівському районі - у наступному сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виявили тіло чоловіка: поліція розслідує справу про самогубство

У Кривому Розі в одній із квартир будинку по вулиці Соборності знайшли тіло чоловіка. Обставини загибелі з’ясовують правоохоронці.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Стартап і я: сьогодні отримали нагороди переможці міського освітнього проєкту

Завершився міський освітній проєкт "Школа START-UP. Рівень PRO". Його учасниками стали 180 школярів, 50 дійшли до фіналу. Сьогодні переможцям проєкту вручали нагороди. Вікторія Добровольська розкаже про ідеї обдарованих криворізьких дітей та підлітків.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Стартував черговий набір до лав патрульної поліції

В Україні стартував черговий набір до лав патрульних. Як повідомили у криворізькому полку патрульної поліції, на посади у підрозділі можуть претендувати громадяни України віком від 18 років з повною середньою освітою, які вільно володіють українською та не мають судимості. Слід оформити електронну заявку на офіційному сайті і підготувати необхідний пакет документів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У пам'ять про митця: експозиція графічних робіт Федора Росомахи в міському виставочному залі

Він готувався до нової персональної виставки, та ця експозиція стала меморіальною. За день до відкриття виставки "Вулицями Кривого Рогу" серце відомого у місті художника Федора Росомахи зупинилося. Надія Шевченко розкаже про талановитого криворізького митця.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тридцять років на сцені: Театр моди "Дебют" запросив шанувальників на святкову шоу-програму

Театр моди "Дебют"- відомий в Україні і за кордоном дитячий колектив. Його учасники самі створюють яскраві костюми і демонструють їх публіці. Для своїх шанувальників театр підготував нову шоу-програму з нагоди ювілею колективу. Подробиці - далі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 15 травня

Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 15 травня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Кривий Ріг втратив 40-річного оборонця Юрія Пантєлєєва

Кривий Ріг втратив свого оборонця Юрія Пантєлєєва. Свідомо й добровільно криворіжець став на захист рідного міста й країни у вересні 2022 року.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки