17 травня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 17.05.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Попрощалися з воїном: сьогодні земляки провели в останню путь Ярослава Тараненка

Сьогодні рідні, побратими та друзі прощалися з героєм-захисником Ярославом Тараненком.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підписали меморандум: німецьке товариство з міжнародного співробітництва GIZ долучиться до вирішення проблем у галузі теплопостачання

Кривий Ріг продовжує співпрацю з Німецьким товариством з міжнародного співробітництва Джі ай зет. Сьогодні у мерії обговорювали плани спільних дій з вирішення проблемних питань в роботі теплопостачальних підприємств.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Річниця партнерства: успішна співпраця Кривого Рогу та Еспоо зміцнила відносини України та Фінляндії

Криворіжці зміцнюють партнерські зв'язки з країнами Європи. Рік тому Кривий Ріг підписав договір про партнерство з фінським містом Еспоо. Які спільні проєкти реалізовані за цей час - розкажемо далі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нагороди до річниці заснування міста: подяки голови Ради оборони міста отримали понад 150 криворіжців

Нагороди від Ради оборони міста сьогодні вручали криворіжцям, людям різних професій, які, кожен на своєму місці, роблять внесок у боротьбу з ворогом та розвиток Кривого Рогу. Іван Проводов розкаже більше про це.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Малюй КР: відзначені переможці дитячого творчого конкурсу

Названі переможці проєкту "МалюйКР" для вихованців мистецьких шкіл міста. Творчий захід проходив у межах мистецької премії "Весна Рудани КР-249". Експерти відібрали 42 кращі роботи. На кожній - видатні та пам'ятні місця Кривого Рогу.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Науковий пікнік

Цікаві локації, вражаючі досліди і спілкування з викладачами криворізьких вишів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Двір - не проїжджа частина: мешканці будинків поблизу 95 кварталу намагаються вирішити давню проблему

Багато років мешканці кількох будинків на 95 кварталі потерпають від свавілля водіїв машин, які з ранку до пізнього вечора гасають дворами, порушуючи швидкісний режим. Жителі кажуть, їхні щоденні реалії - шум, неспокій, пилюка, а головне - реальна небезпека для життя і здоров'я, зокрема, дітей та літніх людей. У ситуації розбиралася Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ветерани готуються до змагань: у суботу стартує наступний етап міських ветеранських ігор

Незламні духом. Криворізькі ветерани та члени їхніх родин продовжують загартовуватись у межах підготовки до чергових етапів змагань «Veterans family games». Цього разу учасники спортивних ігор провели тренування з веслування на тренажерах. Ведеться підготовка і на майданчику для проведення змагань з ігрових видів спорту. Детальніше у сюжеті Івана Проводова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тільки перемагати: бодібілдер Іван Федорченко прагне представляти Україну на чемпіонаті світу в Будапешті

Криворізький бодібілдер Іван Федорченко, який живе з діагнозом ДЦП, готується до нових змагань. Торік спортсмен здобув "золото" міжнародного турніру у Португалії. Яку сходинку тепер планує підкорити криворіжець, розкаже Анна Ніколаєнко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 17 травня

Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 17 травня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
З вірою у Перемогу! Кривий Ріг сьогодні вшанував найактивніших своїх громадян

До чергової річниці від дня заснування Кривий Ріг  сьогодні вшанував найактивніших своїх громадян. 150 криворіжців отримали подяки голови Ради оборони міста.

 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
7 років тюрми отримав криворіжець за 100 трубочок з наркотиком

У Кривому Розі на 7 років за ґрати відправили закладника наркотиків. Судовий вирок виніс Дзержинський районний суд Кривого Рогу.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки