21 травня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 21.05.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 21 травня

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 21 травня. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У пошуках роботи: майже вісімдесят відсотків клієнтів центру зайнятості - жінки

З початку року послугами Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості скористалося близько шести тисяч незайнятих громадян. 78 відсотків з них - це жінки , 5 відсотків - люди з інвалідністю.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
З гарячих регіонів - до Кривого Рогу: Народний дім щодня приймає переселенців з Харківщини

Кривий Ріг продовжує приймати переселенців, які їдуть транзитом чи залишаються у місті. Наразі це жителі Харківщини. З Народного дому - сюжет Вікторії Добровольської.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Стале майбутнє: екологічні, технологічні, соціальні та економічні питання обговорюють учасники наукової конференції у Кривому Розі

Семінар з гірничої справи сьогодні відкрив перший день Міжнародної конференції «Стале майбутнє: екологічні, технологічні, соціальні та економічні питання». Активним учасником форуму є Криворізький науково-дослідний гірничорудний інститут КНУ. Тут відбулась презентація наукових розробок, які можуть зацікавити вітчизняні промислові підприємства. На відкритті конференції був Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тиждень безпеки дитини: криворізькі педагоги сьогодні відточували навички дій в умовах надзвичайних ситуацій

У місті триває тиждень безпеки дитини. Керівництво та персонал закладів дошкільної освіти разом з фахівцями з цивільного захисту відпрацьовують оперативні дії на випадок надзвичайних та потенційно загрозливих ситуацій. Показове навчання зі швидкого реагування сьогодні пройшло в одному з дитсадків міста.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Навіть сміливим потрібна підтримка: дітей з родин захисників та ВПО запроосили на психологічний івент

Сьогодні у 130-й гімназії пройшов міський психологічний івент «Ти як? Навіть сміливим потрібна підтримка». Його учасниками стали понад пів сотні дітей з родин військовослужбовців та переселенців. Детальніше про захід – у сюжеті Юлії Вєтряк.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нескорена весна - 24: пленер "Парки та сквери міста" зібрав талановитих криворіжців на весняні етюди

У парку імені Мершавцева криворізькі художники малювали весняну природу. Благодійний фонд "Громадська ініціатива мешканців Кривбасу" водинадцяте провів конкурс-пленер. Його назва "Парки та сквери міста. Нескорена весна - 24". 29-го травня роботи переможців пленеру презентують у міському виставочному залі. Детальніше - Надія Шевченко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Життя у ритмі танцю: свій перший ювілей великим концертом відзначила школа танцю "Free Point"

Від маленької групи в орендованому приміщенні - до школи у 300 учнів. Такий шлях за п'ять років пройшла криворізька танцювальна школа "Free Point". На великому ювілейному концерті побувала Карина Крикун.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізькі скандинави - у столиці: наші спортсмени завоювали шість медалей на відкритому кубку Києва

18 травня у Києві пройшов відкритий чемпіонат зі скандинавської ходьби. Він об'єднав десятки команд з різних куточків України. До змагань долучилися і люди з порушенням зору. Які успіхи у криворізьких скандинавів, розкажемо в сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Прогнозували 20 тисяч. Понад 3,5 тисячі засуджених готові приєднатися до лав ЗСУ

Понад 3,5 тисячі засуджених подали заяви на умовно-дострокове звільнення, щоби піти воювати. Про це повідомила заступниця міністра юстиції Олена  Висоцька.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Найближчі три доби у Кривому Розі буде по-літньому тепло, до +28

Найближчі три доби на Дніпропетровщині будуть по-літньому теплими. В області оголошено надзвичайний V клас пожежної безпеки.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Згорів старий мотлох: у Кривому Розі спалахнула пожежа у 5-поверховому гуртожитку

Сьогодні на вул. Едуарда Фукса, 57 у Покровському районі спалахнула пожежа у 5-поверховому гуртожитку.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки