26 травня 2024

Ти - вільний, вони - ні: у місті відбулась акція до другої річниці полону військових Маріупольського гарнізону

Два роки полону. Це рубіж, який перетнули військові Маріупольського гарнізону, що тримали оборону міста, і досі залишаються у ворожому полоні. До другої річниці маріупольських подій криворіжці вийшли на мирну акцію та автомотопробіг, аби підтримати родини військовополонених та зниклих безвісти оборонців Маріуполя. Анна Ніколаєнко розкаже про акцію.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Залізний вокзал: "Кривий Ріг - Головний" - візитівка і ворота міста, історично-архітектурна пам'ятка

Кривий Ріг має чимало архітектурних та історичних пам'яток. Поважне місце у цьому переліку - станції вокзалу "Кривий Ріг - Головний". І не лише тому, що це ворота і обличчя міста. Криворізький вокзал береже багато цікавих історій самої залізниці, і тих людей, хто працював колись і нині трудиться тут. А ще вокзал - це місце зустрічі, прощань, надій на краще. Ігор Кононенко розповість більше про Залізний - головний вокзал Кривого Рогу.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Цінність - не лише архітектурна: історія криворізького Будинку професури і його видатних мешканців

Будинок на Першотравневій, 11 - одна з пів сотні пам'яток архітектури на території старого міста. Це перша чотириповерхівка у Кривому Розі, а також перша будівля у стилі конструктивізм. Утім, видатний цей будинок не своїм стилем, а його мешканцями, які своєю інтелектуальною працею зробили неоціненний внесок у розвиток міста. Імена окремих із них відомі за межами Кривого Рогу і України. Сюжет Тетяни Васильєвої присвячений першим мешканцям будинку професури та їхнім нащадкам.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Писав Кривий Ріг з любов'ю: пам'яті криворізького художника Федора Росомахи

22 травня він міг би приймати вітання від друзів-художників з днем народження. Але не дожив до своїх 78-ми років два тижні. Не встиг особисто відкрити персональну виставку графічних робіт "Вулицями Кривого Рогу". Та пам'ять про Федора Росомаху житиме у його роботах і в спогадах про талановитого художника. Їх слухала Надія Шевченко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пісня - подарунок усім криворіжцям: залаштунки творчого процесу на зйомках кліпу "Кривий Ріг, старий козаче"

«Кривий Ріг, старий козаче». Пісня про наше місто і його засновника, яку написав криворізький журналіст і письменник Олег Пономарьов, неодмінно з часом стане легендою. Візуалізувати історію про козака Кривого Рога, славну добу козацтва і сучасне воїнство взявся колектив нашого телеканалу. Цей кліп - подарунок руданівців усім криворіжцям на День міста. Залаштунки творчого процесу - у сюжеті Юлії Вєтряк.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ