29 травня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 29.05.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Дитина та небезпека КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Мама може"
Був гідним сином України: у Кривому Розі провели в останню путь мужнього воїна Олександра Мигавчика

Сьогодні Кривий Ріг попрощався з захисником України Олександром Мигавчиком. На захист рідної землі він став у перші дні повномасштабної війни. Бив ворога у найгарячіших точках Донецької області, стримував окупантів на Харківському напрямку. Там 21 травня він виконав останнє бойове завдання.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пам'яті бойового медика: у 15-й гімназії відкрили меморіальну дошку випускникові закладу Ігорю Возіву

У Криворізькій гімназії №15 відкрили меморіальну дошку Ігорю Возіву. Офіцер-медик загинув 2 лютого цього року, рятуючи поранених в бою поблизу Авдіївки. Вчителі, однокласники Ігоря і школярі сьогодні вшановували пам'ять вже восьмого свого Героя російсько-української війни.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Погляд через сторіччя: літопис у світлинах презентували в Криворізькому національному університеті

Криворізький національний університет – погляд через сторіччя. Такий літопис у світлинах днями побачив світ. На сторінках альбому - про минуле, сучасний розвиток і бачення майбутнього вишу. З презентації літопису КНУ – наш сюжет.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Платформа креативу: мобільна студія звукозапису запрацювала в Кривому Розі

Сучасна мобільна аудіовізуальна студія "Контента" запрацювала у палаці культури "Мистецький". Музично-медійне обладнання стало доступне криворізькій творчій молоді завдяки співпраці міста з UNICEF та громадською організацією «Культурна платформа Закарпаття» . Сьогодні у студії записувалися юні вокалісти та Автори подкастів. Розповідає Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пишіть правильно: новий український правопис повноцінно набув чинності

22 травня набув чинності новий український правопис. З моменту затвердження його постановою Кабміну у 2019 році тривав п'ятирічний перехідний період. Тепер - настав час говорити і писати за новими правилами, кажуть мовознавці, які долучились до цієї місії. Розповідає Тетяна Васильєва.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Весна на полотнах: у міському виставочному залі представлені кращі роботи традиційного пленеру у парку Мершавцева

18 травня у парку імені Мершавцева криворізькі художники малювали весну. Здебільшого це були юні митці, яких традиційно зібрав у цю пору міський конкурс-пленер. Сьогодні полотна переможців представлені у міському виставочному залі. Детальніше - Надія Шевченко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
За путівкою до Ванкуверу: криворізькі інвіктуси готуються до всеукраїнських змагань "Ігри нескорених"

Незабаром у столиці стартують всеукраїнські змагання "Ігри нескорених". У них візьмуть участь діючі військовослужбовці та ветерани, які отримали травми, поранення або захворіли, виконуючи бойові завдання. До наймасштабнішого національного форуму з адаптивних видів спорту готуються і криворізькі нескорені. На одному з останніх тренувань був наш Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 29 травня

Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 29 травня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Через ворожі атаки у Нікополі вже двоє загиблих

Вже двоє загиблих у Нікополі через ворожі атаки за сьогодні. У лікарні помер 52-річний чоловік, який зранку потрапив під артобстріл. Медики боролися за нього, але травми виявилися несумісними із життям.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
На підтримку Сил оборони з міського бюджету в травні виділили ще 50 млн грн

На підтримку Сил оборони з міського бюджету в травні виділили ще 50 млн грн. Допомога армії та ветеранам, ушанування пам’яті полеглих Героїв, підтримка міської інфраструктури - ці питання, серед інших 59-ти, депутати розглянули на травневій сесії Криворізької міськради.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
За оборону міста. Бригадний генерал Михайло Драпатий став Почесним громадянином Кривого Рогу

29 травня депутати міськради одностайно підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кривого Рогу» бригадному генералу,  командувачу ОТУВ «Харків» Михайлу Драпатому.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки