09 червня 2024

Літо в лісі: у заміському комунальному таборі стартував сезон дитячого оздоровлення

Тисяча криворізьких дітей цього літа безкоштовно відпочинуть у заміському комунальному оздоровчому таборі. Першу зміну відкрили на цьому тижні. Діти військовослужбовців, які нині на фронті, а також ті, чиї батьки у полоні, загинули або зникли безвісті нині відпочивають у лісовому таборі. Колектив вихователів та вожатих підготував насичену спортивну та розважальну програму. Із табору - репортаж Ігоря Кононенка.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дітям потрібна родина: соціальні служби шукають батьків для двох сестер і братика

Добре, коли дитинство оповите ніжністю і турботою. Люблячої родини потребують двоє сестричок і братик. Діти з листопада минулого року тимчасово перебувають в соціальних закладах. У травні їхня мама померла. Обставини непростої дитячої історії знає Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підприємці - дітям: криворізькі благодійники зі сфери бізнесу організували розваги і безоплатний шопінг до Дня захисту дітей

Соціально відповідальний бізнес Кривого Рогу в умовах війни не припиняє підтримувати найуразливіші категорії городян. У межах міського проєкту "Найкраще - дітям" підприємці передали багатодітним родинам, вихованцям дитячих будинків сімейного типу та центрів соціально-психологічної реабілітації літній одяг, іграшки та солодощі. Передбачили і можливість безкоштовно відвідати локації об'єктів розважально-ігрової сфери.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Перемоги руданівців: у колективу ТРК "Рудана" - три відзнаки професійного конкурсу від обласної організації НСЖУ

На цьому тижні до професійного свята журналістів підбито підсумки творчого конкурсу «Інформаційний фронт». Його проводить Дніпропетровська обласна організація НСЖУ. Лауреаткою конкурсу стала наша колега Юлія Вєтряк, переможницею - Ірина Павленко. А роботи Анни Ніколаєнко та Олега Ендрексона принесли "Рудані" перемогу у номінації «Краща журналістська робота на військово-патріотичну тематику» ім. Рема Суворова. З подробицями - Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Інвіктуси у столиці: криворіжці привезли 30 медалей з Києва, де проходили Всеукраїнські "Ігри Нескорених"

У Києві відбулися Всеукраїнські змагання "Ігри нескорених". За їхніми результатами сформують національну збірну учасників міжнародних змагань з адаптивних видів спорту Invictus Games. Вони пройдуть у лютому наступного року в Канаді. Високі шанси на потрапляння до збірної - у криворізьких інвіктусів. На їхньому рахунку - 30 медалей. Юлія Вєтряк повернулась зі столиці і готова поділитися враженнями від змагань нескорених.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пам'яті Вадима Сотнікова: понад 200 спортсменів з Кривого Рогу, Дніпра і Запоріжжя взяли участь в меморіальному турнірі

Талановитий спортсмен, досвідчений тренер, мужній побратим. Турнір з рукопашного бою пам'яті Вадима Сотнікова провели у Кривому Розі. Змагання зібрали чимале представництво учасників зі спортивних клубів нашого міста, приїхали також рукопашники із Запоріжжя та Дніпра, аби вшанувати подвиг героя, який боронив Україну і загинув на Луганщині у перший рік великої війни. Розкаже про змагання Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 9 червня та тижня

Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 9 червня та тижня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Рідні криворізького воїна Сергія Байдака просять присвоїти йому звання Героя України (посмертно)

Рідні загиблого криворізького воїна, старшого солдата Сергія Байдака просять присвоїти йому звання Героя України (посмертно). Підтримати петицію на сайті президента можна тут.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Смачного! Бабуся з Луганщини пригостила окупанта пиріжками з кнопками

На окупованих українських територіях окупанти ходять оглядаючись.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Збираєтесь у Карпати? 5 правил поведінки для туристів у горах

Літо – сезон відпусток, подорожей на природу, у ліс та гори. Українські відпочивальники вже майнули у Карпати. Але, на жаль, нерідко трапляються випадки травматизму серед непідготовлених туристів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі розшукують 76-річну Галину Ігнатенко, яка має проблеми з пам’яттю

У Кривому Розі розшукують 76-річну Галину Ігнатенко. Жінка має проблеми з пам’яттю, - повідомляє волонтерка групи “Пошук-КР" Тетяна Карнаух.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Щосуботи криворіжців чекають у "Літньому читальному залі" в парку Мершавцева

У парку імені Мершавцева (парк Правди) стартував новий сезон "Літнього читального залу". Ініціативу залучати дорослих і маленьких криворіжців до корисного дозвілля започаткували «Бібліотека на Поштовій» та БФ Громадська ініціатива мешканців Кривбасу

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Зі світлом! ДТЕК скасував знеструмлення споживачів на 9 червня

ДТЕК скасував знеструмлення споживачів на 9 червня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Криворізькі дронарі вполювали ворожу "синицю" - російську станцію РЕБ

Криворізькі дронарі з батальйону БАС "LUFTWAFFE" 129-ї бригади, разом із пілотами 128-ї ОГШБр, вполювали на запорізькому напрямку ворожу "синичку" - російську станцію РЕБ Р-934Б "Синица".

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки