1 квітня у Кривому Розі проведуть футбольний турнір на честь загиблого захисника Маріуполя Дениса Комара

ПАМ'ЯТЬ
30.03.23 - 13:02

1 квітня у Кривому Розі проведуть футбольний турнір на честь загиблого воїна, захисника Маріуполя «азовця» Дениса Комара. Турнір відбудеться по вул. Незалежності України, 16 Б о 13.40.

«Він відав своє життя за нашу свободу, тепер ми віддамо належне вшануванням його пам'яті. Запрошуємо всіх на турнір. Героїв потрібно пам'ятати!» - закликають  організатори заходу.

 

Денис Комар народився 17 січня 1997 року в Кривому Розі, закінчив школу №128. З дитинства захоплювався військовою справою, закінчив Криворізьку школу рукопашного бою при СВА «Щит Батьківщини». В цій школі йому було присвоєно звання «інструктор з рукопашного бою» та «інструктор з застосування ТСБ та холодної зброї». 

 

"Брав активну участь у подіях Революції Гідності, відстоюючи інтереси української нації. У 2016 став добровольцем у складі ДУК Правий Сектор. Згодом перевівся до лав «Азова», став частиною міцного азовського братства. Завдяки своєму досвіду та лідерським якостям, підтримував бойовий дух та дисципліну у взводі", - розповідають побратими Дениса.

 

23 березня 2022 року у бою за місто Маріуполь у Дениса влучила куля снайпера. Він загинув зі зброєю в руках...

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: