100 днів полону. Захоплені Росією 24 українські моряки вже 100 днів перебувають за ґратами

РЕЗОНАНС
05.03.19 - 9:21 2217

100 днів перебувають у полоні Росії 24 українських моряки, обстріляні та захоплені ворожими кораблями у Керченській протоці.

Торік, 25 листопада, три кораблі ВМС України, які прямували з Чорного моря в Азовське, – малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу», – були перехоплені російськими суднами, при цьому корабель російських прикордонників цілеспрямовано таранив український буксир.

 

Українські судна були обстріляні ворогом, троє моряків були поранені: Артеменко Андрій (31 березня 1994 року народження, Новоукраїнка), Сорока Василь ( 11 квітня 1991 року народження, Одеса) і Ейдер Андрій (20 грудня 1999 року народження, Одеса). Хлопці перебувають у російських в'язницях, світ визнав їх військовополоненими.

 

Вже 100 днів наші бранці перебувають у буцегарнях Москви. Звільнити полонених закликає весь цивілізований світ.

Відомо, що українські військовополонені утримуються у нестерпних умовах, над ними знущаються, не надають необхідну медичну допомогу.

 

Рідні моряків та всі небайдужі українці сподіваються на повернення хлопців на Батьківщину.

 

Як ми повідомляли раніше, бабуся та мама військовополоненого моряка з буксира "Яни Капу" Володимира Терещенка в очікуванні на хлопця намалювали його судно на стіні будинку.  

 

Щоб підтримати моральний дух хлопців, співвітчизники щоразу нагадують суспільству про їхню нелегку долю.

Нагадаємо, у Кривому Розі проводили флешмоби на знак підтримки полонених моряків - нацгвардійці з поліцейськими шикувалися на плацу у вигляді штурвала і спільно промарширували під барабанний дріб.

А бійці 17-ї танкової бригади прикрашали ялинки синьо-жовтими корабликами.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: