11-1. ФК «Гірник U-19» розгромив ФК «Агротім» у турнірі пам’яті Яшніка

СПОРТ
02.07.20 - 15:40

29-го червня у спорткомплексі «Гірник» відбувся матч 5-го туру турніру пам’яті Володимира Яшніка. На полі зустрілися «Гірник U-19» та представник Першої ліги міста «Агротім». «Гірники» розгромно здолали суперників, - повідомляє пресслужба ФК «Гірник» Кривий Ріг.

Лік переможним голам у цій зустрічі відкрив Данило Бойко на 15-й хвилині. Через 5 хвилин номінальні гості вразили ворота суперників вдруге. Гол забив Владислав Заровний.

На 30-й хвилині Заровний оформив дубль, а ще через хвилину Євген Ніколашин зробив рахунок 4-0.

До перерви «гірники» забили ще тричі. Відзначилися Владислав Заровний, Іван Козак (з пенальті) та Дмитро Чудак.

У другому таймі «Гірник U-19» забив тричі, а господарям вдалось розмочити рахунок. Пенальті реалізував Денис Штельмах.