1:1. ФК «Кривий Ріг» не зумів переграти команду «Південного ГЗК»

СПОРТ
23.08.19 - 11:16

ФК «Кривий Ріг» не зумів переграти команду «Південного ГЗК». - Спортивний Кривбас.

Підопічні Валентина Платонова втратили важливі залікові бали у боротьбі за медалі.

Поєдинок Вищої ліги міста між «Південним ГЗК» та ФК «Кривий Ріг» відбувся 21-го серпня.

У першому таймі вдалося відзначитися колективу Валентина Платонова. Вдалий розіграш стандарту привів до першого голу від номінальних гостей.

У другій 45-хвилинці команда «Південного ГЗК» віднайшла свій шанс та зрівняла рахунок.

«Червоно-білі» мали достатньо часу, аби знову вийти вперед, втім проти цього були господарі. Слід відзначити і воротаря, який неодноразово рятував колектив комбінату.

1:1 – такий результат не на користь гостей, які ведуть боротьбу за медалі чемпіонату.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»