11 листопада – річниця звільнення Херсона

ПОДІЯ
11.11.23 - 13:04

Рік тому над Херсоном замайорів український стяг. 256 днів російської окупації лишилися для херсонців позаду. 256 днів болю, неволі та віри у Збройні Сили України.

Кривий Ріг увесь цей складний час допомагав переселенцям з Херсонської області, і продовжує підтримувати людей з нашого південного форпосту дотепер. Криворізькі військові були серед тих, хто ніс свободу на землі Херсонщини. 11 листопада - дата, яка закарбується у історії України назавжди.

 

"Рівно рік тому угрупування військ "Кривий Ріг" завершило визначальний наступ, який визначив те, що орки вийшли з Херсона. Тому що під вогневий контроль було взято річку Дніпро. Хочу згадати добрим словом насамперед 98-й та 96-й батальйони 60-ї Бригади, 115-й батальйон 128-ї Бригади, танкові батальйони 17-ї Бригади, батальйон оперативного реагування Бригади 3011.  Слава Героям та вічна пам'ять загиблим за волю та незалежність України!", - написав голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул у своєму Телеграм-каналі.

 

Незламний Херсон довів усьому світові, що ми, українці, прагнемо свободи попри все та здатні боротися у надважких умовах. Ми стаємо сильнішими та впевнено йдемо вперед.

 

Лівобережжя Херсонщини теж буде вільним від російського окупанта, і у селах на лівому березі нашого сивого Дніпра також зі сльозами радості зустрічатимуть українських воїнів. Як і у інших частинах України, де ще триває запекла боротьба.

 

Памʼятаємо усіх, хто віддав життя за свободу українських міст і сіл. Віримо у Перемогу.

 

Фото – Херсонська ОВА

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: