13 медалей завоювали криворізькі танкісти на змаганнях Нескорених у Тернополі

ВІЙСЬКОВІ
18.06.24 - 11:28

13 медалей завоювали витривалі криворізькі танкісти на Всеукраїнських змаганнях військових та ветеранів «Звитяга Нескорених». Число 13 стало фартовим, - кажуть наші хлопці. Прапор 17-ї танкової гордо майорів на п'єдесталі!

Більше сотні учасників з усієї країни зібралися у Тернополі, щоб позмагатися в силі, вправності та волі до перемоги. Участь у заході взяли ветерани війни, військовослужбовці, представники силових структур, курсанти з Тернопільської області, Кривого Рогу, Харкова, Києва, Хмельницького та інших міст України.

 

І хоч через бойові дії команда 17-ї ОТБр цього разу була нечисленною, та, як завжди, високоефективною - 13 медалей на трьох! Криворізькі танкісти виступили в усіх заявлених дисциплінах: паверліфтингу, веслуванні, армліфтингу, ривку гирі та ейрбайку.

 

«Наші рекордсмени кажуть, що спорт для них - найкращий спосіб відпочинку й відновлення. Після змагань бійці повертаються на позиції для виконання бойових завдань з новими силами», - кажуть у команді.

 

Вітаємо земляків-переможців! Ви круті!

 

Спортивний захід провела компанія МХП спільно з ГО «Федерація стронгмену України», у межах програми реінтеграції ветеранів «МХП Поруч».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: