130 криворізьким студентам вручили грамоти та призначили іменні стипендії з нагоди свята

ПОДІЯ
14.11.19 - 12:40

Учора міський голова привітав із Днем студента молодь Кривого Рогу. 130 юнакам та дівчатам вручили грамоти, муніципальні стипендії, а також нагороди переможцям міських студентських конкурсів.

На урочистому прийомі міський голова вручив 34 кращим представникам студентської молоді стипендії ім. Григорія Гутовського та Олександра Поля, 10 юнаків та дівчат отримали стипендії ім. Вадима Гурова.

 

«Ви – майбутнє нашого міста, і ми відкриті до ваших ідей, пропозицій, спрямованих на гарні перетворення у рідному Кривому Розі. Задля цього у нас  діє молодіжна програма «Нова генерація Кривого Рогу» до 2020-го року. Ми раді залучати вас до розробки та реалізації різноманітних міських проєктів. Саме для вас цьогоріч у конкурсі «Громадський бюджет - 2020» впроваджено групу «Молодіжних проєктів». На конкурс подано 28 таких робіт. Обсяг фінансування молодіжних проєктів-переможців складає 2 мільйони гривень. Переконаний, що всі вони будуть втілені у наступному році. Бажаю вам ніколи не зупинятися, вірити в свої сили та бути рішучими у досягненні своєї мети!» – підкреслив Юрій Вілкул.

 

Як ми писали, учора також з нагоди Дня студента мер нагородив вихованців та тренера криворізького клубу східних єдиноборств «Ямамічі».

 

У Кривому Розі мешкають близько 180 тисяч молодих громадян віком від 14-ти до 35-ти років, з яких 70 тисяч учнівської, 27 тисяч студентської та 83 тисячі робітничої молоді.

 

Вища школа міста представлена 30-ма вищими навчальними закладами, де працюють 3 тисячі науково-педагогічних працівників, з яких третина – молоді фахівці.

 

Щороку 200 найталановитіших представників молоді отримують відзнаки за видатні досягнення у культурі, спорті, науковій та інтелектуальній діяльності, за розвиток молодіжного руху і студентського самоврядування.

 

Муніципальні іменні стипендії імені Григорія Гутовського та Олександра Поля отримують 60 студентів вищих та 8 учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Стипендії імені Володимира Бизова та Вадима Гурова отримують 10 молодих науковців і 10 студентів вищих навчальних закладів металургійного профілю.

 

Фото - міського департамента у справах сім'ї, молоді та спорту.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: