1:4. Криворізький «Гірник» розбив «Гірник-Спорт» на Полтавщині

СПОРТ
28.06.19 - 16:20 1022

Учора в Горішніх Плавнях на стадіоні «Юність» наш «Гірник» зіграв перший контрольний матч у межах літніх міжсезонних навчально-тренувальних зборів з місцевим «Гірник-Спорт», – повідомляє пресслужба криворізького футбольного клубу.

Останнього разу команди змагалися між собою навесні. Тоді вони зіграли внічию – 1:1. А раніше суперники поступилися криворіжцям у нашому місті – 0:2.

Для полтавських футболістів це вже другі змагання на зборах. Раніше вони зійшлися з аматорським «Легіоном», але жодній з команд не вдалося забити вирішальний гол.
На старті криворізьку команду поповнили двоє новачків – захисник Ігор Коцюмака («Інгулець») та півзахисник Сергій Цибульський (екс-«Мир»).

У першій половині гра йшла рівно, майже без моментів. На удари Євгена Лозового і Антона Котляра відповів Андрій Григорик. Капітан бив з другого поверху майже без перешкод після подачі з кутового, але потрапив у Романа Данковича.

У другому таймі вийшов оновлений склад «Гірника». У гру також повернувся Владислав Сусідко після травми. Він відіграв дуже впевнено.

Сергій Гвоздевич влучив у ближній кут з лінії штрафної (Андрій Шмат віддав м'яча) – 0:1. Пізніше Ярослав Гоменко впевнено переграв Данковича – 0:2.

На 75-й хвилині Андрій Шмат передав другий м’яч, тепер на новачка-форварда. Той гарно прибрав опонента у штрафний, та відправив м’яч у ближній кут – 0:3.

Проте один з новачків «Гірник-Спорт» пробив Дмитра Черниша після навісу з кутового – 1:3.

Пішла передача вперед, воротар суперників вискочив за межі штрафного, але помилився, подарувавши м’яч Ярославу Гоменку, який пробивав по порожніх воротах – 1: 4.

Тепер «Гірник» з гарним настроєм після перемоги готується до відповідального суботнього спарингу проти «Дніпра-1».