15 років – в ефірі: програма «Бесіди про вічне» на ТРК «Рудана» відзначила ювілей

ПОДІЯ
24.01.20 - 13:43

На початку року одна з популярних передач телеканалу «Рудана» – «Бесіди про вічне» – відсвяткувала свій день народження. За 15 років ефіру – 700 випусків.

На професійних телефестивалях та конкурсах програма неодноразово була найкращою. У 2013-му «Бесіди» отримали перемогу конкурсу «Медіа-лідер Дніпропетровщини». Проєкт узяв Ґран-Прі на Всеукраїнському телефестивалі «Відкрий Україну!».

 

За словами авторки і ведучої Наталії Рибчинської, теми передач народжуються не спонтанно.

 

«Це можуть бути і прохання глядачів. Інколи нам пишуть листи, інколи просто навіть зустрічають на вулиці і кажуть, говоріть про те й про те. Інколи хтось дзвонить і говорить», – ділиться Наталія Рибчинська.

 

Уже близько 10-ти років незмінним учасником програми є протоієрей Олександр.

 

«Читаю книжки, слухаю лекції, десь навчаюся, десь якась ідея спадає на думку самостійно. Але не таємниця, що я свого майже не кажу. Я той, хто може непогано переказати чужу гарну ідею», – зауважив протоієрей.

 

Наталію Рибчинську він називає цікавим і професійним співрозмовником. Високо оцінюють майстерність авторки та ведучої і шанувальники програми.

 

Чимало масштабних зйомок програми за її історію провели і за межами міста. Одна з таких – участь у хресній ході на яхтах Дніпром з нагоди річниці Чорнобиля. Руданівці були єдиними медійниками, хто фільмував подію від початку й до кінця.

 

За режисерським студійним пультом програми – Віктор Рибчинський, чоловік Наталії.

 

«Ми обговорюємо, які сюжети робити, як робити. Я можу читати йому якісь тексти, перевіряючи як на глядачеві, яке буде сприйняття», – розповідає ведуча проєкту «Бесіди про вічне».

 

Останні 2 роки відеомонтаж передачі лежить на плечах Світлани Скиби. Попри чималий досвід, режисерка зізнається, звикнути до такого інтенстиву було непросто.

 

«Одна справа – починати програму з нуля і вкладати в неї те, що тобі притаманне. Інше – отримати програму, яка була вже багато років в ефірі. Та, дякуючи автору програми, у нас все вдалося», – зауважила Світлана.

 

Детальніше про передачу, яка в ефірі вже 15 років дивіться цієї неділі о 20:30 в програмі «Постфактум» на телеканалі «Рудана».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: