2 березня у Кривому Розі АТОвець Роман Зіненко та відомий журналіст Юрій Бутусов презентують книгу про Іловайськ

ПАМ'ЯТЬ
28.02.19 - 11:14 889

2 березня у криворізькому кінотеатрі «Олімп» (малий зал) о 13.00 відбудеться презентація книги "Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії".

У наше місто завітають автор книги Роман Зіненко та відомий журналіст Юрій Бутусов, за редакцією якого її було видано.

"На зустрічі будуть присутні безпосередні учасники подій, бійці 40 БТрО "Кривбас", 17-ї танкової бригади, 93-ї бригади та інших частин і підрозділів, які виходили тим пекельним «зеленим» коридором, будуть родини Героїв, що навічно залишились у тому коридорі, родини полонених та зниклих безвісти", - повідомляють на сторінці батальйону "Кривбас".

 

Це вже друга книга АТОвця Романа Зіненка. Нещодавно автор презентував свій двотомник у Дніпропетровській ОДА. Книга – про  трагічні події на сході України у серпні 2014 року. 

 

«Хроніка» складається з двох частин. Перша книга охоплює події з 7 по 24 серпня 2014 року. Тоді бої точилися як у самому Іловайську, так і навколо нього. Другий том присвячений періоду з 25 по 31 серпня. Від Дня незалежності – до відходу українських військових з Іловайська.

 

«У книзі я не викладав своїх суб’єктивних думок. Це – хроніка подій, яка ґрунтується на спогадах понад сотні бійців та офіцерів, безпосередніх учасників Іловайської трагедії. Це мій внесок для збереження пам’яті про наших побратимів», - розповів автор книги.

Фото - ДніпроОДА.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: