2 травня на війні загинув 43-річний криворізький воїн Василь Печерський з позивним «Холод»

ЖАЛОБА
04.05.23 - 9:44

2 травня на війні загинув 43-річний криворізький воїн Василь Печерський з позивним «Холод». Василь Сергійович не дожив одного дня до свого 43-річчя. Про загибель вітчима повідомив його син Данило Кузнецов.

«Я зростав без батька і завжди про нього мріяв. Я завжди заздрив своїм друзям, коли вони розповідали про своїх татусів. Завжди проступали сльози, коли я бачив, як діти граються зі своїми синами, завжди заздрив, коли саме тато забирав їх зі школи. Але потім у моєму житті з’явився ти. Ти став мені справжнім Батьком. Ним і залишишся назавжди. Я вдячний тобі за кожен день, за кожну пораду, за всю ту підтримку і ті сили, які ти вклав у мене. Я дякую тобі за свого чудового молодшого брата та за те, що робив мою маму щасливою. Дякую за все", - написав Данило.

 

Василь Сергійович розпочав свою трудову діяльність менеджером у ТОВ «Опт-сервіс». Через пів року працевлаштувався на «АрселорМіттал Кривий Ріг» (на той час – «Криворіжсталь») стрільцем-сторожем, згодом працював контролером на контрольно-пропускному пункті. Певний час трудився охоронцем на ЦГЗК. У 2005-му пов’язав своє життя з підземним Кривбасом. Трудився на «Сухій Балці» підземним гірником, машиністом бурової установки шахти «Ювілейна».

 

"У 2007-му працевлаштувався на Криворізький залізорудний комбінат підземним гірником дільниці №26 (ВШТ). Набравшись досвіду, обіймав посаду дорожно-колійного робітника. Проявив себе справжнім професіоналом, відповідальним та сумлінним трудівником, який не боявся важкої роботи. Користувався заслуженою повагою серед колег і керівництва шахти «Криворізька», - розповіли на КЗРК.

 

 

З 21 березня 2022 року Василя Печерського призвали до лав Збройних сил України. Ніс службу гранатометником 2-го відділення 3-го штурмового взводу штурмової роти військової частини Т0920. Понад усе мріяв, аби в Україні нарешті запанував мир, і він повернувся до своєї люблячої родини. На жаль, 2 травня 2023 року у бойових діях отримав смертельні поранення біля Часового Яру Донецької області.

 

"Ти пішов із земного життя зі зброєю в руках. Справжнім Героєм нашої країни. Тебе не ловили воєнкоми, не приносили повістки на роботу. Без військового досвіду, без ідеального здоров’я, але з тим характером і волею, про які всі так люблять казати. Ти пройшов десятки штурмів. І це був не останній. Зараз ти штурмуєш Небеса. Вчора в тебе мав би бути день народження. Я тобі обіцяю, що ти будеш пишатись мною та Денисом. Прощавай, батя», - висловив свій біль старший син полеглого бійця.

 

У загиблого воїна залишилися дружина Лариса і двоє синів - Данило й Денис.

 

Вічна пам'ять і шана визволителю України!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: