20-річного криворіжця, якого розшукували з 3 січня 2018 року, знайшли мертвим. Хлопчину убив маршрутник

       20-річного криворіжця Олександра Лютова, якого розшукували з 3 січня 2018 року, знайшли мертвим.

Жахливі подробиці убивства хлопчини розповів начальник Національної поліції в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря.

"Сьогодні ми затримали трьох нелюдей, які місяць тому в Кривому Розі викрали 20-літнього хлопця і за три тижні його вбили. Важко повірити, що зараз життя людини може коштувати 100 тисяч гривень !? Стілько вони вимагали у згорьованої матері юнака. Для розкриття цього злочину ми опитали більше 100 осіб, провели більше 80 оперативно-слідчих дій. Як зараз вже розуміємо, організував злочинну групу раніше судимий громадянин. Ще п'ять років тому, відбуваючи термін ув'язнення за шахрайство, він вже планував більш цинічний та жорстокий злочин. У подільники вибрав собі двох приятелів, таких же відморозків. Заздалегідь влаштувався на роботу в службу маршрутного таксі. На момент викрадення навіть організував собі алібі. Я вдячний за роботу всім співробітникам поліції Криворізького регіону та кримінального розшуку обласного управління. Це затримання було не з легких. Але вірте, кожен злочинець рано чи пізно відповість за свої дії перед законом!" - зазначив Глуховеря.

Нагадаємо, 3 січня приблизно о 22:00 Олександр Лютов вийшов від друга, який мешкає по вулиці Мусоргського, і направився в у бік Зарічного. Додому хлопчина так і не повернувся...

Слідчі дії у справі тривають.