20 жовтня у Кривому Розі відбудеться Форум батьків: нова школа, права дітей, проблеми освітнього процесу

        20 жовтня у Кривому Розі в економічному інституті (вул.Медична,16) відбудеться Форум батьків – відкритий майданчик обміну досвідом, ідеями, практичними кейсами задля вирішення спільних питань у сучасному освітньому просторі.

У програмі Форуму - особистий досвід і напрацювання представників усіх учасників освітнього процесу – батьків, учнів, адміністрацій шкіл, громадських організацій, влади.

Організатор Форуму - Громадська організація «Основи свідомості» у партнерстві з Урядом Канади, Європейським фондом за демократію та Криворізьким економічним інститутом.

Усіх небайдужих батьків України запршують до об’єднання зусиль і спільного вирішення проблем захисту прав та інтересів дітей і їхніх батьків, бюджетування та корупції у школі, НУШ і можливості налагодження прозорого діалогу з владою.

Наразі в Україні налічується понад 3,5 млн. батьків та матерів дітей шкільного віку – потужна соціальна категорія, яка давно заслуговує на гідне ставлення, а проблеми, які протягом десятиліть спіткають учнів та батьків, - на термінове вирішення.

Участь у Першому Форумі батьків є безкоштовною, проте кількість місць обмежена, тож організатори просять зареєструватися за посиланням.

Приміщення КЕІ прилаштоване для мінімальних потреб учасників та учасниць форуму з обмеженими можливостями, також організатори забезпечують можливість безпечного перебування дітей віком від 4-х років під наглядом волонтерів.

Деталі можна дізнатись у PR-менеджерки ГО «Основи свідомості» 097 275-81-48 Аліни Кузьміч або за електронною адресою forumbatkiv@gmail.com