2:1. Криворізький «Гірник» переміг «Олександрію U-21» у домашньому матчі

СПОРТ
04.07.19 - 10:28 767

Учора, 3 липня, на стадіоні шахти «Октябрська» криворізький «Гірник» зіграв 4-й контрольний матч у межах літніх міжсезонних навчально-тренувальних зборів з «Олександрією U-21», – повідомляє пресслужба криворізького футбольного клубу.

Останній раз ФК «Гірник» зіграв з місцевим клубом в Олександрії внічию.

Цього разу «гірники» були впевненішими за свого суперника і перемогли.

На 32-й хвилині Ігор Бука почав польову атаку передачею на Дмитра Нерубенка, який вивів Сергія Цибульського один на один з Богданом Степанцовим – 1:0. Це був дебютний гол екс-хава «Миру» за криворізький клуб.

На 42-й хвилині Євген Кателін зміцнив перевагу після пасу з повітря Цибульського, який став головним героєм гри. Точний удар над головою допоміг забити другий гол – 2:0.

У дебюті другої половини Андрій Глоба, який вийшов на заміну, влучив м’ячем у порожні ворота криворізьких футболістів – 2:1. У фіналі Цибульський міг оформити дубль, але не вийшло.

Фото - ФК "Гірник"

Найближчий матч другого збору – у вівторок, 9 липня, на виїзді проти петровського «Інгульця».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»