21 жовтня у Кривому Розі відбудеться молитовне віче. Громадськість закликає священнослужителів об'єднуватись

         Київський Патріархат закликав єпископат, духовенство та вірних УАПЦ, духовенство та вірних Московського патріархату, підтримати процес об’єднання українського православ’я. 

Патріарх Філарет, з якого Константинополь зняв анафему, переконаний, що Україна нарешті отримала шанс, зміцнюючи свою церкву, зміцнити і суверенність держави.

21 жовтня о 14:00 біля пам’ятника Козаку Рогу в нашому місті відбудеться молитовне віче. 

Громадськість Кривого Рогу закликає священнослужителів об'єднати зусилля задля створення єдиної української церкви. 

Ініціативна група у складі доктора історичних наук, професора Віталія Стецкевича, доктора філософських наук, професора кафедри філософії і соціальних наук КНУ Тетяни Цимбал,  члена Національної Спілки журналістів України Любові Скиби, журналіста, письменника й видавця
Володимира Стецюка, координатора Центру громадських ініціатив м. Кривий Ріг Юлії Набок, звернулася до всіх українців, незалежно від політичних вподобань, конфесійної приналежності, національності .

«Шановні українці! В Україні й за її межами, віруючі і атеїсти! Нині настав час для відновлення історичної справедливості. Маємо шанс відродити єдину – справжню - українську церкву, що у свою чергу сприятиме зміцненню незалежності і суверенітету нашої держави. Для того насамперед необхідно, аби об’єдналися всі православні церкви.

Ми, громадськість Кривого Рогу, звертаємося до всіх, кому болить доля України: Пропонуємо провести у своїх населених пунктах молитовні віче за єдність нашої церкви. 

Просимо усіх священників здолати гординю і спрямувати усі зусилля на створення Єдиної помісної Церкви Київського Патріархату. 

Усіх громадських лідерів, незалежно від політичних вподобань, просимо долучитись до нашої ініціативи»