22-го та 26-го березня у Саксаганському районі працюватиме мобільний офіс управління праці та соцзахисту

         З кінця минулого року у нашому місті працює мобільний офіс муніципального центру "Віза".

Його можливості вже оцінили мешканці віддалених мікрорайонів і приватних секторів. Соціальні та адміністративні послуги для них стали доступнішими і зручнішими.

22-го та 26-го березня мобільний офіс працюватиме у Саксаганському районі. 

У форматі мобільного офісу працюватимуть три спеціалісти районного управління праці та соцзахисту населення, а також реєстратор.

З ними мешканці можуть вирішити питання призначення субсидій, усіх видів соціальних допомог, прописки, виписки або часткової компенсації вартості послуг на тепло- і водопостачання. Мобільний офіс оснащений необхідною технікою для роботи, тож буде зручно зробити ксерокопію документів, оформити заяву. 

22-го березня офіс працюватиме по вулиці Городищенська, 90. Це приватний сектор, там проживають пенсіонери. Люди з обмеженими можливостями також можуть звернутись до офісу для консультації.

26 березня, з 10-ї до 14-ї години мобільний офіс працюватиме біля Центру реабілітації учасників АТО, в районі 5-ї міської лікарні.

"Мобільні послуги зручні і для мам, які народили дитину. Вони можуть безпосередньо за місцем мешкання отримати перелік документів і консультацію щодо призначення допомоги при народжені дитини", - коментує Тетяна Басенко, заступник начальника управління праці та соцзахисту населення виконкому Саксаганської райради.

Щоб користуватись послугами мобільного офісу й надалі, саксаганці з віддалених мікрорайонів та приватного сектору мають подати замовлення до виконкому райради за телефонами: 64-50-06, 64-34-55 , або звернутись на безкоштовну гарячу лінію муніципального центру адмінпослуг "Віза" - 0 800 500 459.

Також в управлінні праці та соцзахисту населення інформують про скорочення в районі кількості пунктів прийому заяв і документів на отримання часткової компенсації вартості послуг на водо- та теплопостачання.