2:2. Молодіжка криворізького «Гірника» зіграла внічию з «Олімпіком» з Кропивницького

04.09.19 - 17:28

Сьогодні, 4 вересня, криворізький «Гірник U-19» зіграв останній контрольний матч перед чемпіонатом України U-19. Він зустрівся з кропивницьким «Олімпіком» - постійним учасником чемпіонату України серед аматорів, – повідомляє пресслужба криворізького футбольного клубу.

Криворіжці доволі швидко вийшли вперед: вже на 2-й хвилині Іван Козак відкрив рахунок. Проте в середині другого тайму суперники випередили «гірників».

Криворізькі футболісти багато атакували і в кінцівці таки забили гол. За традицією, один з найактивніших на полі – Артем Лєгостаєв - реалізував пенальті – 2:2.

Попереду в «гірників» - 1 тур чемпіонату U-19, виїзна гра 11 вересня з дніпровським «Маолдісом».