3 роки буцегарні. Апеляційний суд Дніпра залишив у силі вирок криворіжцеві за наругу над державним прапором

КРИМІНАЛ
11.01.19 - 15:09 460

Сьогодні Дніпровський апеляційний суд залишив у силі вирок, попередньо винесений криворізьким судом Євгенію Колєснікову - місцевому мешканцю, який поглумився над державним стягом. 

 

За наругу над синьо-жовтим символом держави обвинувачений відсидить за ґратами три роки і один місяць.

 

Нагадаємо, у вересні 2017 року на вулиці В'ячеслава Чорновола у Кривому Розі двоє п'яних громадян зірвали з держака Державний Прапор України, розірвали його і справили на нього нужду.

Зловмисників (чоловіка й жінку) тоді затримали місцеві жителі. 

Чоловіка судили за ч. 1 ст. 338 КК України «Наруга над державними символами». Колєсніков не визнав своєї провини повністю. На суді він стверджував, що зірвав знамено випадково.

Довгинцівський районний суд призначив криворіжцеві покарання у вигляді у вигляді  2-х років позбавлення волі. За сукупністю вироків до цього покарання частково була приєднана не відбута частина покарання за вироком Жовтневого районного суду від 19 листопада 2015 року. Таким чином, громадянину Колєснікову було визначено остаточне покарання у вигляді 3-х років 1 місяця позбавлення волі.

Не погодившись з таким вироком, обвинувачений та прокурор подали апеляційні скарги.

Тож колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Дніпровського апеляційного суду продовжила розгляд кримінального провадження. 

Але апеляційний суд не побачив підстав для перегляду справи і залишив попередній вирок у силі.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: