3 серпня – Всесвітній день кавуна. Цікаві факти про найбільшу з усіх відомих науці ягід

ЦІКАВО
03.08.21 - 13:16

Сьогодні відзначається Всесвітній День кавуна. Він відмінно тамує спрагу і, хоча й солодкий, зовсім не калорійний, чим і заслужив своє власне свято. 

Цікаві факти 

 

Кавун на 90% складається з води. Його калорійність – лише 30 кілокалорій на 100 грамів.

 

Кавуни вирощували ще за часів давнього Єгипту.

 

Існує понад 1200 видів кавунів. Але найбільш розповсюджені 5: з насінням, без насіння, міні (їх ще називають персональні), жовті та помаранчеві.

 

Найбільший "виробник" кавунів у світі –  Китай.

 

М'якоть кавуна містить 5,5-13% легкозасвоюваних природних цукрів. До моменту дозрівання в ній переважають фруктоза і глюкоза, а сахароза накопичується в процесі зберігання кавуна. Зрілий плід насичений фруктозою, яка не викликає інсулінової напруги в підшлунковій залозі. Тому невеликі дози кавуна можна вживати і при цукровому діабеті.

 

У В'єтнамі існує цікава традиція. Під час святкування в'єтнамського Нового року («Тет») на стіл завжди подають кавуни. Вважається, що червоний колір кавуна символізує удачу. А кавунове насіння вживають як закуску.

В Україні в Херсонській області (на трасі Дніпропетровськ - Херсон) є пам'ятник кавуну. Херсонські кавуни давно славляться по всій Україні і за її межами.

Середня вага кавуна коливається від 5 до 10 кг, хоча буває менше і більше. А найбільший кавун в світі було вирощено в США. Американський фермер Ллойд Брайт з Арканзасу в 2005 році виростив кавун сорту Кароліна-Кросс (Carolina Cross) вагою 122 кілограми (а це середня вага двох дорослих людей)! Навесні 2006 року цей кавун був занесений в Книгу рекордів Гіннеса.

У Японії також вирощується квадратний кавун. Звичайні круглі кавуни часто катаються, їх незручно зберігати в холодильнику або транспортувати. Тому японські фермери придумали поміщати кавунову зав'язь в спеціальні скляні коробки у формі куба. У процесі росту плід набуває икоробки, які, до речі, такого ж розміру, як і полиці японських холодильників. При цьому смакові якості таких кавунів нічим не відрізняються від звичайних.

 

Джерела: smak.ua, Українська правда. Фото з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: