4-2. Криворізький «Гірник» переграв ФК «Нікополь» у товариському матчі

07.08.20 - 16:19

6 серпня у Кривому Розі відбувся товариський футбольний матч. На полі зустрілись криворізький «Гірник» та «Нікополь». Наші футболісти перемогли з рахунком 4-2, - повідомляє пресслужба ФК «Гірник» Кривий Ріг.

У першому таймі ініціативою володіли криворіжці, але багато моментів не створили. На 38-й хвилині Ігор Яровий у падінні відкрив рахунок.

Гості зрівняли рахунок у другому відрізку гри. Відзначився на 53-й Сергій Мандровський.

За 4 хвилини арбітр призначив пенальті у ворота «Нікополя», який впевнено реалізував Сергій Гвоздевич.

Але гравці «Нікополя» не здались і знову зрівняли рахунок. На цей раз шкіряного до сітки відправив Ігор Катеруша.

Після цього «гірники» відповіли двічі. Зі штрафного забив Ігор Бука, а з пенальті крапку у зустрічі поставив Андрій Григорик на 87-й хвилині.