4 роки пролежали у фермерському господарстві на Дніпропетровщині покинуті особисті речі загиблих бійців ЗСУ. Серед них - нагорода бійця батальйону "Кривбас"

       В одному з фермерських господарств Дніпропетровської області знайдене незаконне скидання особистих речей бійців ЗСУ, які загинули в 2014 році на початку бойових дій у зоні АТО.

Фермери одного з господарств Дніпропетровщини звернулись по допомогу до громадського діяча Миколи Колесника. 

Разом з волонтерами Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», журналістами ТРК "Рудана" Вікторією Сімкіною та оператором Костянтином Сологубом, депутат приїхав на місце події.

Селяни розповіли, що на території їхнього господарства в 2014 році були незаконно залишені особисті речі загиблих у зоні АТО бійців ЗСУ - обмундирування, берці, хрестики, іконки, шеврони, рація і навіть нагорода.

Серед них є й нагорода нашого земляка - воїна 40-го батальйону "Кривбас".

4 роки тому ці речі, найвірогідніше - з моргу м. Дніпро, представники правоохоронних органів привезли в фермерське господарство і мали забрати, але обіцянки не дотримали.

Наразі фермери вирішили прикопати покинуті речі, оскільки ніхто за ними не звертався, а тим часом довкола шириться неприємний запах.

Пошуковці разом з депутатом викликали представників місцевої поліції. За допомогою трактора яму розкопали. Згідно з вимогами законодавства, правоохоронці вийняли речі. 

Досвідчені пошуковці-руданівці, які неодноразово працювали в місцях боїв на Донбасі, збираючи й доправляючи родинам останки бійців, допомогли представникам поліції з фаховим пакуванням речей.

Сподіваємось, поліція детально з'ясує обставини кричущої справи - хто й коли забрав особисті речі загиблих бійців із моргу, з яких причин вони були покинуті без нагляду і чому їх не передали рідним воїнів.

Подробиці про прикру знахідку дивіться сьогодні у програмі "Цей день" на ТРК "Рудана" о 20.30, а також на загальнонаціональних телеканалах країни.

Фото Вікторії Сімкіної та Костянтина Сологуба.