40 провідних спортсменів і тренерів області заохотили щорічною стипендією ДніпроОДА 

СПОРТ
30.12.19 - 10:09

40 провідних спортсменів і тренерів області заохотили щорічною стипендією Дніпропетровської ОДА. 
 

За підсумками 2019 року, 20 спортсменів і стільки ж тренерів Дніпропетровщини отримали щорічну обласну стипендію.

 

На одноразові грошові виплати провідним діячам спорту з обласного бюджету виділили майже 2,9 млн млн грн. 

 

Обласну стипендію призначили провідним легкоатлетам, баскетболістам, веслувальникам, боксерам, фехтувальникам. 
 

Серед заохочених – призерка чемпіонату світу, стрибунка Ярослава Магучіх; переможниця Європейських ігор, спринтерка Ганна Рижикова; багаторазовий призер світових та європейських турнірів, фехтувальник Богдан Нікішин; чемпіон Європи з легкої атлетики Михайло Кохан; володар кубку України та член національної збірної з баскетболу Станіслав Тімофеєнко.

 

«2020-й рік буде насичений, бо присвячений підготовці до Олімпіади. Вже маю ліцензію на участь в іграх, але ще доведеться пройти остаточний відбір у червні, – сказала легкоатлетка Ярослава Магучіх. – Стипендію я отримала вперше. Дуже приємно, адже це дає додаткові можливості для розвитку».

 

Ггрошові виплати отримали і 20 кращих представників неолімпійських видів спорту: спортсмени та тренери з кікбоксингу, рукопашного бою, паверліфтингу, карате, спортивної акробатики, ракетомоделювання та воднолижного спорту.
 

Розмір одноразової щорічної обласної стипендії – від 26,1 до 233 тис грн.
 

«Традиційно наші кращі спортсмени та тренери отримують у грудні щорічну обласну стипендію. У 2019-му значно збільшили її обсяг, аби фінансово підтримати олімпійців і створити їм належні умови для підготовки до ігор, які відбудуться у Токіо вже наступного літа. Вдячні кожному спортсмену за  досягнення, бо саме вони піднімають імідж Дніпропетровщини на міжнародній спортивній арені», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

 

Нагадаємо, у жовтні цього року 18-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучіх отримала приз "Висхідна зірка" серед світових легкоатлеток за підсумками 2019 року.

Стрибунку у висоту визнали найкращою юною спортсменкою Європи у всіх літніх видах. Дніпрянку нагородили на Генеральній асамблеї Європейських олімпійських комітетів у Варшаві. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: