55-у річницю відзначає один із найстарших районів міста – Тернівський

СВЯТО
22.05.24 - 13:07

Одному з найстаріших районів Кривого Рогу виповнюється 55 років. З поважним ювілеєм мешканців привітав голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

На території району розташована найбільша кількість великих промислових підприємств, тут працюють три палаци культури. Окрасою району є Ботанічний сад Національної академії наук України, а також ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Червона Балка Північна».

 

Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул привітав тернівчан зі святом.

 

«З Тернівським районом мене пов’язує багато – від роботи на гірничо-збагачувальних комбінатах до впровадження великих інфраструктурних об’єктів: реконструкції залізничного вокзалу Рокувата, реалізації великої програми «Місто без околиць». На той час це був перший подібний проєкт в Україні з реконструкції цілого житломасиву. Ми разом з вами працювали над тим, щоб промисловий район з потужними виробництвами був зеленим, комфортним й зручним для його працьовитих мешканців. Будували дитячі майданчики, відкривали фонтани, нові зони відпочинку, оновлювали освітлення та парки. І якби не підступна війна, ми би зробили для розвитку району ще більше. Але я впевнений – після нашої Перемоги ми обов'язково реалізуємо усі наші плани та проєкти», - зазначив О. Вілкул, дякуючи тернівчанам за згуртованість та спільну роботу.

 

Задля безпеки містян, у районі організовано 130 сховищ та найпростіших укриттів, на випадок блекаутів функціонує 22 Пункти незламності. Міським коштом облаштовані 5 місць компактного проживання для «нових криворіжців».

 

«Радою оборони міста лише в Тернівському районі надано прихисток понад 7000 переселенців. Місто не згорнуло жодної соціальної програми, у період воєнного стану майже 10 тисяч мешканців району отримали допомогу з міського бюджету. Третій рік поспіль місто надає безоплатні продуктові набори різним категоріям населення, і вже понад 96 тисяч тернівчан скористалися такою допомогою», - нагадав голова району Сергій Кушнір.

 

Наразі у Тернівському районі працюють 49 закладів освіти, 2 лікарні, 4 амбулаторії, 3 палаци культури, 3 школи естетичного виховання, 9 бібліотек-філій, Станція юних техніків, центри дитячої і юнацької творчості, туризму, позашкільної освіти та філія краєзнавчого музею. Спортивні характери юних тернівчан гартують дві ДЮСШ. У найближчих планах району -  відкриття  для його мешканців нової амбулаторії по вул. Івана Сірка.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: