6-річний Іванко лишився круглим сиротою. У Синельниковому російська ракета вбила родину

ВАЖЛИВО
23.04.24 - 10:52

19 квітня на Дніпропетровщині російська ракета вбила багатодітну родину і повністю зруйнувала їхній будинок. Вижила лише молодша дитина, 6-річний Іванко. Він отримав тяжкі поранення і зараз перебуває в обласній лікарні. Опікунство над ним візьме тітка.

Тієї п‘ятниці росіяни накрили Дніпропетровщину масованим ракетним обстрілом. Одна з ракет поцілила у житловий район Синельникового. У цей час в будинку мирно спала родина. Російське залізо залишило від будинку купу цегли.

 

На місці загинули 14-річна Олександра, 8-річний Михайлик, їхня 35-річна мама Анна Дудула і 55-річна бабуся Анжела. Дивом залишився живий лише 6-річний Ваня. Але він отримав травми щелепи й струс мозку. Хлопчика одразу ж доправили до обласної лікарні, зараз він перебуває під наглядом лікарів.

 

За деякий час на руїнах будинку з'явився великий старий пес на прізвисько Дружок. Сусіди кажуть, що пес жив у цій родині, діти його дуже любили. Собака лежав на згарищі й нікого до себе не підпускав, хоча теж був поранений. Одній із зооволонтерок  вдалося дати собаці седативне й таки забрати його на лікування.

 

Серед дрібних каменів та дерев'яних трісок зруйнованого будинку розкидало зошити дітей. На одному з них написано "Дудула Міша", а всередині невпевненим дитячим почерком виведено літери. Це зошит загиблого Михайлика.

 

Усі діти у цій багатодітній сім'ї вчилися малювати. На згарищі знайшли записку бабусі, у якій ішлося, що малюнки зробила її старша онучка Олександра. Дівчинка дуже гарно малювала, мала талант. Вона й у школі була відмінницею. Мишко теж гарно малював і навчав молодшого брата Ваню.

 

55-річна Анжела  працювала у квітковому магазині. Нещодавно жінка поховала свого чоловіка, для неї це було великим горем.

 

Сусіди про сім'ю відгукуються добре. На жаль, тепер від цієї української родини залишаться лише спогади. Росіяни убили їх, залишивши 6-річного Іванка круглим сиротою.

 

Джерело – Обозреватель.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: