60 років із футболом: у Кривому Розі відбувся ювілейний турнір

СПОРТ
04.04.19 - 11:31

На новому полі ДЮСШ №1 відбувся турнір до ювілею міського футбольного клубу.

60 років тому Криворізький клуб вийшов на професійний рівень. Та з часом був розформований. Відновлення традицій криворізького футболу тепер за молодим поколінням, впевнений Валентин Платонов. Легенда криворізького футболу в 90-их роках грав за «Кривбас». Нині він — тренер. З фаворитами турніру вже визначився.

«Фаворитами будуть Кривбас, Пенуел та Гірник. Гадаю, змагатимуться саме ці команди. Конкуренція в нас у місті гарна. Дітки саме цих вікових молодших груп підтягуються й підтягують наш футбольний рівень», — зазначив головний тренер ФК «Кривий Ріг» Валентин Платонов.

 

 

Юні таланти таким турнірам завжди раді. Одних тренувань замало — хлопці прагнуть ігрової практики. Хочуть продемонструвати тренеру й батькам свої спортивні досягнення.

 

«Я хочу сьогодні отримати задоволення від гри, бо сьогодні хороший день. Кривбасу виповнюється вже багато років. Ми хочемо за свій клуб постояти. Один за всіх і всі за одного» — поділився гравець команди «Кривбас-84» Данило Бреус.

 

«Хочу, щоби ми отримали гарний ігровий досвід. Від себе — хочу гарної гри, не провалити свій фланг. Хочу, аби кожного разу ми підвищували свої результати», — розповідає гравець команди «Пенуел» Данило Пугач.

 

 

Футбольні баталії проходили жваво. Гострі атаки, небезпечні моменти та чимало голів — справжній видовищний футбол. 8 команд та 2 дні футбольних протистоянь. У підсумку, переможцями турніру стали господарі поля «Кривбас-84».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: