8 золотих медалей з 8. Кікбоксери «Барсу» тріумфували на Всеукраїнських змаганнях у Черкасах

05.10.20 - 16:08

З 1 по 4 жовтня у Черкасах відбулися одразу два турніри з кікбоксингу WAKO – Кубок України та змагання пам’яті Павла Орла. У обох спортивних подіях перемогли криворіжці з БК «Барс».

У Кубку України брали участь близько 500 спортсменів серед дорослих. Криворізький БК «Барс» представляли 3 кікбоксери, - повідомив тренер Іван Зінченко.

Усі 3 наші земляки здобули золоті нагороди. Це – Максим Семенчук, Павло Михайлиця та Олександр Єфіменко.

У турнірі пам’яті Павла Орла змагались 5 «барсівців» серед 600 дітей. Усі 5 посіли 1 місця. Це – Богдан Хіхло, Іван Мамєкін, Данило Федько, Дмитро Чернета та Богдан Свідерський.

Як повідомив тренер Іван Зінченко, обидва спортивні заходи відбулися з дотриманням карантинних вимог.