Аеромобільна евакуація, допомога меценатів. Топ-5 коронавірусних новин

ВАЖЛИВО
07.04.20 - 9:02

Під час спалаху COVID-19 вкрай важливо залишатися вдома та працювати дистанційно, щоб сповільнити розповсюдження інфекції. Поважайте та цінуйте здоров’я одне одного - проводьте зустрічі онлайн. Настане час, і ми всі повернемося до звичного життя, а поки що залишаймося на зв’язку через інтернет! - закликає українців МОЗ.

Топ-5 коронавірусних новин:

 

1. "Результат протягом 30 хвилин": в Україні планують відкрити мобільні пункти тестування на коронавірус.

 

2. Карантин: поліція виписала перші штрафи українцям без масок.

 

3. В Україні готова почати роботу служба аеромедичної евакуації. Це 8 повітряних суден (три з них належать Державній службі з надзвичайних ситуацій і п’ять - Національній гвардії України), які у складних випадках можуть госпіталізувати хворих до закладів охорони здоров’я та провести реанімаційні заходи на території України.

 

4. Українські меценати зібрали 5 млн гривень на лікування медиків, хворих на COVID-19. Для отримання допомоги необхідно залишити заявку на сайті helpdoctors.com.ua, підтвердити статус медичного працівника та діагноз COVID-19.

 

5. Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон опинився у реанімації через коронавірус. Усього за добу у 55-річного британського політика суттєво посилилися симптоми захворювання. До Лондона вилетіли американські медики, аби запропонувати допомогу у лікуванні. 

 

 

На тепер в Україні зафіксовано 1462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки  COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: