Акція "Від дитини до дитини": у дві криворізькі сім'ї передали продукти та іграшки

БЛАГОДІЙНІСТЬ
02.01.24 - 16:14

Наприкінці минулого року в нашому місті відбувся благодійний аукціон від міської асоціації «Арт-культура» для допомоги нашим Збройним силам. Під час акції "Від дитини до дитини", яку підтримав і телеканал Рудана, благодійники зібрали великі іграшки для багатодітних родин. Організатори аукціону обрали дві криворізьких сім’ї, які потребують допомоги, і передали їм необхідні продукти та іграшки.

«Крім лотів, які надали підприємці та приватні особи, до аукціону долучилися ще й діти. Вони надалі особливі лоти – великі іграшки, - розповіла Світлана Лавренко, директорка міського департаменту у справах сім'ї, молоді і спорту. - Ці іграшки ми передали у дві багатодітні родини: в одній виховують 5 дітей, в другій – 6. Дітлахи задоволені, в гарному настрої. Цей аукціон приніс і радість дітям, і допомогу ЗСУ».

 

До шляхетної ініціативи долучилась азербайджанська діаспора Кривого Рогу.

 

«Ми співпрацюємо з ГО «Арт-Культура», беремо участь в їхніх благодійних акціях, - каже Камалатдін Агаєв, представник азербайджанської діаспори. - Дізналися про сім’ю, де шестеро дітей живуть зараз із бабусею, їхній батько воює, був поранений, а мати померла. Активісти нашої діаспори зібрали продукти, подарунки і привезли дітям, щоби Новий рік вони зустріли веселіше. Ми привезли овочі, фрукти, макарони, масло та інші харчі. Наша діаспора давно займається доброчинністю – і в період пандемії, і з початком війни. Будемо допомагати до самої Перемоги».

 

Ольга Петренко - бабуся шістьох діточок – подякувала благодійникам за подарунки.

 

«Дякую, що провідали нашу родину, іграшки нам принесли, продуктів багато. Дітки задоволені, сміються. Я добре про них дбаю, у них все є, але подарунки - це завжди приємно», - каже Ольга Яківна.

Валерія та Кіра задоволені великими іграшками. Їхні веселі усмішки - красномовна дяка небайдужим добродіям.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: