Активна молодь Дніпропетровщини може отримати грошову премію Кабінету Міністрів

АНОНС
16.02.19 - 14:05

50 тисяч гривень – саме стільки може отримати активна молодь Дніпропетровщини за особливі досягнення у розбудові країни. Премії присуджує Кабінет Міністрів України. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
 

«Премію Кабінету Міністрів присуджують молодим людям до 35 років за значні досягнення у розбудові країни. Щорічно призначають до 20 премій. Розмір кожної із них – 50 тис. грн.», – уточнили в управлінні молоді та спорту.

 

Премію можуть отримати люди, які займаються національно-патріотичним вихованням, волонтерством, культурно-мистецькою, науковою, правозахисною чи політичною діяльністю, борються з корупцією, впроваджують нові бізнес-ідеї, захищають дітей або природу, популяризують здоровий спосіб життя.

Повний перелік – за посиланням.

 

Комітет враховуватиме діяльність претендентів упродовж 2018 року, однак може звернути увагу й на інші досягнення.

 

Щоб подати заявку, райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, що не мають статусу всеукраїнських, благодійні організації або ЗМІ, мають заповнити спеціальну форму.

Потім надіслати її в Міністерство молоді і спорту України. Міністерство перегляне заявки та направить їх до Комітету з присудження премії.

 

Прийом заявок триває до 1 березня. Більше про премію можна дізнатися за телефоном: (044) 284-30-26.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: