Активних мешканців регіону запрошують до розробки Стратегії розвитку Дніпропетровської області

СОЦІУМ
20.05.19 - 13:31 255

Увага! Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала формування проекту Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2027 року.

Проект Стратегії формуватиметься з урахуванням принципів SMART-спеціалізації – новітнього підходу, що передбачає визначення окремих стратегічних цілей та завдань щодо розвитку видів економічної діяльності, які мають інноваційний потенціал (з урахуванням конкурентних переваг регіону) та сприяють трансформації секторів економіки в більш ефективні.

 

Робоча група разом з Експертними групами відповідно до Плану заходів до червня поточного року.

 

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 26.02.2019 № 122 утворено керівний комітет, до якого увійшли представники влади, бізнесу, громадськості та науковці, що координуватиме взаємодію органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадськості, а також діяльність робочих груп із розроблення зазначеного стратегічного документу.

 

Усіх охочих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини, запрошують до активної і фахової роботи.

 

Пропозиції до проекту Стратегії приймаються до 30 червня 2019 року за встановленою формою на електронну адресу: srr2027@adm.dp.gov.ua

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»