Алісо, живи! 4-місячна донька криворізького рятувальника потребує допомоги

ТЕРМІНОВО
19.03.21 - 16:26

Як ми писали, крихітна криворожанка Аліса Шевчик страждає на рідкісну хворобу Вердінга-Гоффмана, або спінальну м'язову атрофію 1-го типу, і потребує дорогого лікування, а час на порятунок маленького життя спливає. 

Завдяки небайдужим людям, для Аліси купили дуже важливу апаратуру, яка забезпечує необхідний догляд.

 

 

У діток з цим діагнозом слабкі м'язи всього тіла, через хворобу їм також дуже важко дихати, деформується грудна клітина, дитина дихає дуже часто і в основному "животиком". Через це знижується показник насичення крові киснем. Для контролю за цим потрібен пульсоксиметр.

 

За словами матері дівчинки, для Аліси придбали апарат неінвазивної вентиляції легень, який "дихає" замість дівчинки і насичує її кров киснем. Це дає змогу слабеньким м’язам відпочити.

 

 

Якщо Аліса найближчим часом не отримає специфічне лікування, її стан буде погіршуватись, і, ймовірно, скоро їй доведеться бути весь час під апаратами. 

 

Як ми писали, в Україні немає препаратів для лікування або хоча б підтримки задовільного стану з таким діагнозом. Єдиний шанс – лікування в США. 

 

 

Наразі стараннями волонтерів та небайдужих криворіжців вдалося зібрати 1 537 561 гривню. Здається, що це величезна сума, але це лише 2,28% від необхідних 67,5 млн гривень.

 

18-го березня Алісі виповнилось 4 місяці. Дівчинка зростає, і тим менше часу залишається на порятунок. В організмі дитини відбуваються незворотні процеси, тому батьки у відчаї звертаються до усіх небайдужих з проханням допомогти.

 

Долучитись до порятунку маленької Аліси можна за реквізитами:

 

Картка «ПриватБанк», Шевчик Олексій Юрійович (батько):
5168 7573 7620 2091

 

Картка «Монобанк», Шевчик Галина Викторівна (мама):
5375 4141 0823 2736

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: