Амбулаторія №7 на 7-му Зарічному прийняла перших криворіжців

ПОДІЯ
24.04.19 - 13:35

Вчора на мікрорайоні 7-й Зарічний запрацювала нова амбулаторія. Це вже 42-й медзаклад первинної ланки, створений у місті з 2012 року. Фахівці стверджують - за комфортністю, оснащенням та кадровим потенціалом амбулаторія відповідає високим сучасним вимогам надання медичних послуг. 

Амбулаторія ЦПМСД №3 розташована на Зарічному, тож відтепер мешканці можуть розраховувати на допомогу сімейних лікарів у своєму мікрорайоні. Допомогу тут можуть отримати 8 тисяч дорослих та 4 маленьких пацієнтів. 

«З первинною ланкою, сімейними лікарями, амбулаторіями  - ми продовжуємо покращувати криворізьку медицину. Я впевнений, що ми створимо комфорті умови для всіх, і найкращі наші лікарі працюватимуть для вашого здоров’я, адже це найголовніше», - зазначив міський голова Юрій Вілкул. 

 

 

Це вже п’ята збудована у місті амбулаторія за програмою співпраці зі Світовим банком. Вона оснащена усім необхідним сучасним медичним обладнанням. Працюватимуть тут два лікарі загальної практики сімейної медицини, три педіатри, десять медичних сестер та лікар-гінеколог.

«Ми маємо на озброєнні абсолютно все необхідне для першої допомоги. Тут у нас електрокардіографи, глюкометри. Є кабінет щеплень, ми оснащені всім необхідним», - розповідає  завідуюча амбулаторією №7 ЦПМСД №3 Любов Лахтикова.

 

 

Раніше мешканцям Зарічного доводилося прямувати зі своїми недугами до амбулаторії №2, розташованої за чотири кілометри від них. Тепер максимальна відстань до медичної установи складе 800 метрів. Сьогодні амбулаторія вже прийняла перших пацієнтів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: