Аншлагом і бурхливою овацією у Кривому Розі відзначилась вистава за участі столичних акторів Ади Роговцевої та Ахтема Сеітаблаєва

          Добру порцію насолоди від якісної, глибокодумної вистави подарували вчора криворізьким глядачам столичні актори.

У залі був повний аншлаг. Та й не дивно, адже до Кривого Рогу спектакль "Будьте як вдома" привезли улюбленці публіки - українські зірки Ада Роговцева, Ахтем Сеітаблаєв, Світлана Орліченко, Галина Корнєєва, Паша Лі.

Режисером-постановником вистави за відомою п'єсою Жан-Марі Шевре «Squat» виступила Катерина Степанкова - актриса, донька Ади Миколаївни, учениця Романа Віктюка і Петра Тодоровського.

Споглядаючи за  непростим розвитком стосунків головних героїв, від цілковитого несприйняття - до турботи і любові, глядачі мали нагоду замислитись над одвічними, інтернаціональними життєвими цінностями - вартості кохання, доброзичливості, милосердя й толерантності.

Нервом спектаклю стала тема кричущої самотності душ, застряглих у стереотипах і неспроможних до співчуття.

Але поступово, крок за кроком, зачаєне всередині тепло переростає у сімейне вогнище, а нереалізовані материнські інстинкти розтоплюють холодне серце головної героїні Ади Роговцевої.

Віртуозна гра акторів, щедра порція сарказму й гумору раз по раз викликали бурхливу овацію глядацького залу, сміх крізь сльози і радість за героїв, які нарешті порозумілися.

“Ти думаєш, ти перший живеш на світі? Лише тобі одному буває важко й боляче? Лише тебе ображають? Треба проковтнути образу, перебороти себе і жити з цим далі! Жити далі, незважаючи ні на що!" - мудрі монологи Ади Роговцевої влучали в ціль і щоразу зривали аплодисменти принишклого залу.

Поринувши у світ складних людських взаємовідносин, зіткнення характерів і різних ментальностей, криворізька публіка відчула себе "як вдома", за що й віддячила акторам довгими оплесками, квітами і вигуками "Браво!"