Арселор відкрив школу «Юні інженери»

     Цими вихідними в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стартував новий освітній проект для дітей працівників підприємства – школа «Юні інженери».

     Учасниками школи стануть 320 дітей віком від 9 до 15 років, батьки яких подали заявки у березні цього року, - повідомляє прес-служба АМКР. 

     Заняття проходять в Університеті АрселорМіттал один раз на тиждень, у вихідні. Навчання проводять викладачі Криворізького педагогічного університету, а також фахівці дитячої школи «SmartStart IT with ArcelorMittal». Кожна група складається з 12 дітей, що дозволяє ефективно проводити заняття. Курс розраховано на три місяці. Після закінчення навчання кожна дитина отримає сертифікат про закінчення школи. 

     За результатами відбору 144 дитини розпочали навчання вже цієї весни. Восени запустять другу хвилю занять, і до школи заразхують ще 173 учні. 

     У програмі навчання – хімічні та фізичні досліди, майстер-класи з роботи по дереву й металу, електро- та робототехніка, 3D-принтер. 

     На дітей чекають цікаві хімічні дослідження та експерименти. Учні спробують себе в електромеханіці та цікавій гідравліці. Під час уроків конструювання вони отримають первинні навички геометричного різьблення по дереву та роботи з металом. 

      Дисципліна з електротехніки дасть можливіть зрозуміти природу та побачити основоположні фізичні процеси.

      На уроці, присвяченому 3D-принтеру, діти вчитимуться створювати об'ємні предмети відповідно до свого задуму.

      Під час занять з робототехніки учні освоять програмні способи управління роботами, навчаться їх проектувати та збирати. 

     Катерина Залозних, в.о. начальника управління з навчання, розвитку та підбору персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:   

- В часи цифрових технологій і стрімкого розвитку перспективних технологічних галузей зростає потреба у фахівцях з технічним мисленням і інженерними знаннями. Тому в компанії народилася ідея про відкриття школи «Юні інженери». Ми хочемо надати дітям ще одну можливість для розвитку. Безкоштовні освітні програми для дітей наших працівників стали доброю традицією. Вже четвертий рік поспіль у нас працюють школи з вивчення англійської мови та IT-технологій. А в майбутньому ми хочемо організувати заняття в школах не лише для дітей працівників підприємства, але й для інших маленьких мешканців нашого міста.