АрселорМіттал Кривий Ріг посів 15 місце у рейтингу ТОП-200 найбільших працедавців країни

     ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - лідер рейтингу найбільших працедавців серед гірничо-металургійних підприємств України за версією журналу «Рейтинг. Вісник».

При цьому компанія займає 15 місце у загальному рейтингу ТОП-200 найбільших працедавців країни.

Компанії-учасники рейтингу визначені за показником чисельності персоналу.

Наразі в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює понад 20,5 тис. працівників. А з урахуванням дочірніх підприємств кількість постійних робочих місць складає понад 25 тисяч. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

При цьому компанія надає робочі місця для підрядних організацій, персонал яких задіяний у виконанні масштабних інвестиційних проектів і модернізації комбінату.

За 9 місяців 2018 року на виробничих майданчиках ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працювало більше 1 600 компаній з Кривого Рогу та Дніпропетровської області, в цілому понад 15 тисяч працівників.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно підвищує зарплату своїм співробітникам. Цього року компанія підвищувала зарплату двічі – у травні і у жовтні.

За січень-вересень 2018 року середня заробітна плата на підприємстві склала 13 469,5 грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року вона виросла на 34,1%.